خشک کن هوشمند شیائومی

نسخه‌ی چندکاره خشک کن هوشمند شیائومی

شیائومی بار دیگر قدرت خود در زمینه‌ی تولید محصولات هوشمند را به رخ جهانیان می‌کشد. این بارشیائومی نسخه‌ی تازه‌ای از خشک کن لباس هوشمند ارائه داده است. این خشک کننده هوشمند چندکاره و با نام خشک کن هوشمند چندکاره لباس میجیا اس 1 (MIJIA Smart Clothes Dryer 1S) شناخته می‌شود. این محصول جدید شیائومی در آپریل 2023 عرضه شد. مدل به روزرسانی شده خشک کننده لباس هوشمند شیائومی، مجموعه‌ای ازعملکرد و ویژگی‌های جدید است تا راه‌حلی بی‌نظیر برای خشک و ضدعفونی کردن یکدست لباس‌ها باشد.

 

ویژگی‌های پییشرفته برای راحتی بی‌رقیب

درخشک کن هوشمند لباس میجیا اس 1، دو حالت دمیدن باد استفاده شده تا مصرف کننده بتواند بین هوای سرد برای فصل گرما و هوای گرم برای ماه‌های سردتر انتخاب داشته باشد. این انعطاف در تعیین دما، فارغ از شرایط آب و هوایی عمل خشک شدن لباس را مطمئن‌تر انجام می‌دهد و آن را برای تمامی مناطق با آب وهواهای مختلف ایده‌آل می‌سازد.

آن‌چه که این خشک کن را متمایز می‌کند، تواناییش برای ضدعوفنی کردن انواع البسه است. دستگاه جدید شیائومی به لامپ‌های میکروب‌کش ماورای بنفش UVC مجز شده تا طی فرآیند خشک کردن، کاهش باکتری موثرتری ایجاد نماید. در نتیجه خیال مصرف کننده از بهداشت آن راحت است.

طراحی هماهنگ با نیازکاربر

طراحی این خشک کن هوشمند چندکاره شیائومی، براق و بسیار باریک با دو گزینه‌ی نصب می‌باشد: تاشونده وبالارونده. بنابراین بسته به نیاز و فضای کاربر تغییرمی‌کند. وقتی این وسیله تا شود، تنها 9.9 سانتی متر ارتفاع خواهد داشت تا امکان ذخیره‌ی فضای بیشتری در خانه ایجاد کند. در طراحی خشک کن هوشمند چندکاره لباس MIJIA S1 به جمعیت خانواده‌های بزرگ‌تر توجه داشته تا ظرفیت کافی ارائه دهد. این مدل خشک کن 38 خروجی ضد هوای مستقل، 32 گیره کوچک و بزرگ، 4 میله‌ی خشک کن تاشو، و دو سبد چندکاره خشک کن لباس دارد. به طور کلی، این دستگاه می‌تواند به راحتی 35 کیلوگرم لباس را در خود جای دهد.

 

همچنین خشک کن هوشمند میجیا هماهنگ با اکوسسیستم شیائومی است. یعنی اجازه می‌دهد کاربر این دستگاه را به رطوبت‌گیر، ماشین لباسشویی، و بلندگوی XiaoAI متصل نماید. درنتیجه می‌تواند از صدا، برنامه‌ی گوشی هوشمند، ریموت کنترل پشتیبانی نماید تا کاربران مدیریت راحت تری ازهرجای خانه بر شست‌وشو داشته باشند. درپایان باید گفت این کالای شیائومی به قیمت 1199 یوآن (167 دلار) به فروش می‌رسد.

 

منبع

gizmochina.com

 

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید