زمان معرفی ردمی نوت 13

ردمی نوت 13 چه زمانی معرفی می‌شود؟

خط تولید ردمی نوت محبوب‌ترین گوشی های شیائومی را تولید می‌کند و سری گوشی های ردمی نوت شیائومی ازچند نسل گذشته تاکنون، پیشرفت زیادی داشته‌اند. بنابراین در دسته‌بندی گوشی های اقتصادی جای گرفته‌اند.

کاری که شیائومی در این سال‌ها انجام داده، هم‌طراز کردن قیمت گوشی‌ها با امکاناتشان است. گویا این مورد در میانرده های جدید شیائومی یعنی سری ردمی نوت 13(Redmi Note 13) بیشتر مشهود خواهد بود. در مورد این گوشی هوشمند خبری موثق از Digital Chat Station منتشر شده که آغاز خط تولید نسل بعدی ردمی نوت را در نیمه دوم سال 2023 اعلام کرده است. با اینکه این وب سایت نامی از مدل میانرده تازه شیائومی نبرده، اما احتمالاً پس از تولید ردمی نوت 12(Redmi Note 12) باید منتظر ردمی نوت 13 باشیم.

بهترین صفحه‌نمایش در ردمی نوت 13

گفته می‌شود ردمی نوت 13 با یک صفحه نمایش 6.7 اینچی OLED که بالای آن حفره ای تخت وجود دارد، همراه ‌شود. پنل منعطف فاقد بِراکت‌های پلاستیکی که در گوشی‌های پیشین بوده را نخواهد داشت و حداقل حاشیه را در چهارطرف دارد. با این اوصاف، سری ردمی نوت 13 شیائومی، ویژگی برترصفحه نمایش ردمی نوت 12 توربوکه با پوکو اف 5 (POCO F5) در چین آمد، حفظ کرده است. ردمی نوت 12 توربو(Redmi Note 12 Turbo) احتمالاً کمترین حاشیه نمایشگر را در تلفن های هوشمند میان رده دارد.

زمان رونمایی Redmi Note 13

سری ردمی نوت 12 در ماه اکتبر سال گذشته در چین رونمایی شد. بنابراین، مجموعه ردمی نوت 13 نیز ممکن است درهمین زمان معرفی شوند و به صورت رسمی در اوایل 2024 در بازارهای جهانی آن را مشاهده کنیم.

متأسفانه، این تنها اطلاعاتی است که سایت دیجیتال چت استیشن منتشر کرده و منتظرهستیم تا جزئیات بیشتری در مورد ردمی نوت 13 در آینده نزدیک به دست آوریم تا آن را از طریق سایت تسک میران با شما به اشتراک بگذاریم.

 

منبع

gizmochina.com

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید