شیائومی در مسابقات ردبول

شیائومی را در مسابقات ردبول ببینید

شرکت ردبول Red Bull بار دیگر با مسابقات شیرجه از ارتفاع به ایتالیا برگشت، اما این بارهمکارِ پرقدرتی به نام شیائومی داشت. شرکت شیائومی از سال 2021 در مجموعه مسابقات ردبول اروپا، شریک برجسته‌ای برای ردبول بوده است. اکنون شیائومی با همکاری ردبول به عنوان یکی ازحامیان اتفاقات ورزشی چند سال اخیر شناخته می‌شود. هدف ازاین حمایت‌ها شناسایی بهترین ورزشکاران، اشتراک گذاری ایده‌های الهام بخش آنان و خلق لحظات پویای زندگی برای هرکسی مطرح شده است.

سری ردمی نوت 12 شیائومی

نمایندگان شیائومی و ردبول در این دوره

در مسابقات 2023 شیرجه از صخره‌ی ایتالیا (که فینال آن دوم جولای 2023 ساعت 15 به وقت محلی،برگزار می‌شود)، شاهد بازگشت ورزشکار ایتالیایی Alessandro De Rosen بودیم. اوکه پیش از این با ثبت رکود بی‌نظیری درخانه‌ی خود نخستین مرد برنده‌ی مجموعه مسابقات شیرجه از صخره رد بول شده بود، این باربرگشت، تا سفیری برای این دوره از مسابقات با سری گوشی های ردمی نوت 12 شیائومی(Redmi Note 12 Series)   باشد.

از دیگر نماینگان شیائومی و ردبول، غواص حرفه‌ای مجموعه مسابقات ردبول Cătălin Preda بود که با شیرجه‌های نفس‌گیر و پیچیده‌اش شناخته می‌شود. او که دهه‌ها در این مسابقات شرکت دارد، هنوز آن‌گونه که باید از خود رضایت نداشت و در این دوره از مسابقات برای به چالش کشیدن شور بیشتر حضور داشت.

اما سفیر دیگر شیائومی و ردبول، برنده‌ی 2016 Iris Schmidbauer بود که با عزمی راسخ و روحی بی‌باک برای ایفای نقش اصلی زن ورزشکاراین دوره از مسابقات بازگشت تا هم نماینده‌ی خانم‌ها باشد و هم نماینده‌ای برای نمایش ردمی نوت 12شیائومی به جهانیان.

چرا ردبول به سراغ ردمی نوت 12 شیائومی رفته است؟

گوشی های ردمی نوت 12 شیائومی، آخرین میان رده های موجود در بازار از این شرکت هستند. با وجود دوربین 200 مگاپیکسل در ردمی نوت 12 پرو پلاس 5جی (Redmi Note 12 Pro Plus 5G)  و هایپر شارژ 120 وات، این گوشی به مثابه یک پرچمدار برای ثبت تجربیات این دوره از مسابقات ردبول حساب می‌شد. از طرف دیگر گوشی ردمی نوت 12 پرو 5جی با دوربین 50 و ردمی نوت 12 پرو با 108 مگاپیکسل کیفیت دوربین و شارژتوربوی 67 وات در کنار گوشی‌های ردمی نوت 12 پرو پلاس 5 جی، قدرت خود را در این دوره از مسابقات به رخ کشیدند.

 

منبع

https://www.mi.com

 

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید