منتظر خودروی برقی شیائومی در خیابان‌ها باشید

منتظر خودروی برقی شیائومی در خیابان‌ها باشید.

گزارش مالی منتشر شده از شیائومی، از راهی شدن خودروهای برقی شیائومی در خیابان‌های چین، حکایت دارد. خودروهای برقی شیائومی که تست‌های متعددی را از سر گذراندند، پس از آخرین آزمایش‌ها در هوای برفی، تائید نهایی را برای تولید انبوه در سال 2024، دریافت کردند.

طی این گزارش مالی شیائومی، مشخص شد که 500 نفر از 13919 عضو این کمپانی بزرگ چینی، مشغول مهندسی، آزمایش، تحقیق و توسعه خودرو برقی شیائومی هستند. البته از حضور آقای لی جون، موسس کمپانی شیائومی، در بین اعضای این پروژه، اهمیت این محصول شیائومی را به خوبی متوجه می‌شویم.

پیش‌تر، لی جون اعلام کرده بود که فناوری خودران یا اتوپایلوت در ماشین های برقی شیائومی، برای این کمپانی نقش حیاتی دارد. به نظر می‌رسد او قصد دارد خودروهای برقی خودران شیائومی را به هبری برای خودروهای خودران جهان بدل کند. از این رو یک استارت‌آپ مبتنی بر رانندگی مستقل ماشین های خودران به نام Deepmotion را در آگوست 2021 خریداری کرده بود.

لی جون تاکید کرد که قرار است بیش از 140 وسیله نقلیه در سراسر کشور در مرحله اول فناوری رانندگی خودران تحت آزمایش قرار گیرند. هدف این است که تا سال 2024 خود را به عنوان یک رهبر در صنعت معرفی کند.

منبع:

https://www.gizmochina.com/2021/11/24/xiaomi-car-team-500-members-first-launch-h1-2024/

 

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید