تعویض باتری گوشی شیائومی در تسک‌میران

تعویض باتری گوشی شیائومی در تسک‌میران

در صورتی که گوشی در انجام فعالیت‌ها به خوبی شما را همراهی نمی‌کند یا زود به زود شارژ خالی می‌کند می‌تواند نشان از خراب بودن باتری باشد. مطمئن‌ترین راه تعویض باتری گوشی شیائومی را با تسک ‌میران تجربه کنید.

آیا می‌توان باتری گوشی شیائومی را تعویض کرد؟

باتری گوشی شیائومی از قابلیت تعویض برخوردار است البته به شرطی که توسط متخصصین انجام شود. زیرا مدل جدید گوشی های شیائومی طوری است که به راحتی قابل بازشدن نیستند. در واقع برای انجام این کار از تجهیزات و ابزارهای ویژه‌‌ای استفاده می‌شود که به راحتی در دسترس عموم نیست.

نشانه‌های خراب بودن باتری گوشی شیائومی

به طور معمول با گذشت زمان، ازعمر باتری گوشی‌ های هوشمند کاسته می‌شود، اما نشانه‌هایی وجود دارد که از خراب شدن باتری گوشی خبر می‌دهد:

  • باد کردن باتری گوشی موبایل
  • زود خالی شدن شارژ باتری
  • داغ شدن بیش از اندازه باتری
  • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
  • ری‌استارت شدن گوشی به طور خودکار

این نشانه‌ها میتواند نشان ‌دهنده خراب بودن باتری باشد. توجه داشته باشید که با تعویض باتری، گوشی خود را از آسیب جدی دور نگه داشته‌اید.

همچنین شما با شماره گیری کدهایی مانند * # * # 6485 # * # * در گوشی موبایل شیائومی می‌توانید از صحت و سلامت باتری گوشی شیائومی مطلع گردید. 

قبل از تعویض باتری گوشی شیائومی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

برخی از کاربران پیش از تعویض باتری گوشی نگران پاک شدن اطلاعات گوشی هستند؛ در واقع این نگرانی تا حدودی بجا می‌باشد البته شما می‌توانید جهت اطمینان پیش از تعویض باتری گوشی شیائومی از داده‌های گوشی یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. اما جالب است بدانید که در طی انجام این فرآیند هیچ اطلاعاتی از گوشی موبایل پاک نمی‌شود.

در واقع محل ذخیره سازی اطلاعات گوشی روی قطعه هارد دستگاه است و تا زمانی که هارد گوشی آسیب نبیند، اطلاعات نیز حفظ خواهند شد.

چرا تسک‌میران؟

با گذشت زمان باتری‌ها رو به فرسودگی می‌روند، البته این اتفاق عجیبی نیست، زیرا در ازای ساعت‌های طولانی فعالیت نیاز به تعویض پیدا می‌کنند. ما در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی تسک‌میران برای تعویض باتری گوشی های شیائومی، از باتری‌های اورجینال استفاده می‌کنیم. همچنین «تعویض باتری» طبق استانداردهای «شرکت Xiaomi» صورت می‌گیرد و دارای یک ماه گارانتی (مهلت تست) میباشد.

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید