شرایط و قوانین گارانتی

1) مدت زمان و شرایط گارانتی متناسب با نوع محصول است .

2) کلیه محصولات تحت گارانتی این شرکت دارای 5 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشند .

3) کلیه محصولات تحت گارانتی این شرکت از مبادی رسمی و بصورت قانونی و با پرداخت کلیه هزینه های گمرگی وارد کشور شده است لذا نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای جهت فعالسازی گارانتی و یا رجیستری توسط مشتری نمی باشد .

4) ارایه اصل فاکتور معتبر و جعبه محصول دارای برچسب گارانتی جهت دریافت خدمات الزامیست و دستگاهی که برچسب گارانتی یا شماره سریال آن مخدوش شده باشد و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت نداشته باشد ، شامل گارانتی نمی گردد. (مشتریانی که از وبسایت taskmiran.com خرید کرده اند نیاز به ارائه فاکتور خرید ندارند)

5) توجه: کالا فقط توسط مصرف کننده به انضمام  شماره همراه و کد ملی، در مراکز مجاز خدمات پس از فروش تسک میران رسید می شود.

6) ضمانت دستگاه ، صرفاً شامل تعمیر و رفع عیوب ذاتی ناشی از تولید محصول به تشخیص کارشناسان شرکت بوده و شامل ایرادات ناشی از ضربه خوردگی، نفود مایعات (به هر شکل ممکن) یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا ولتاژ القایی ، صدمات حین حمل، استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد محصول) ، دستکاری ، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز و یا بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه نمی‌گردد.

7) استهلاک تدریجی محصول از قبیل سایش و رنگ رفتگی شامل گارانتی نمی گردد.

8) خرابی در اثر استفاده از هرگونه باتری و لوازم جانبی تایید نشده و غیر استاندارد ، شامل گارانتی نمی گردد .

9) خدمات گارانتی فقط توسط مراکز مجاز و صرفاً بر اساس سابقه سریال ثبت شده محصول در سامانه خدمات مشتریان ارایه می گردد و هزینه ارسال و دریافت برای شهرستان هایی که نمایندگی خدمات تسک میران در آن جا وجود ندارد، (در بازه زمانی گارانتی) به عهده شرکت می باشد. 

10) نصب هرگونه لوازم جانبی و نرم افزار غیر استاندارد خارج از راهنمای محصول بر روی دستگاه های هوشمند ، (به تشخیص کارشناس فنی شرکت تسک میران) منجر به ابطال گارانتی می گردد و تعمیر آن شامل پرداخت هزینه از سوی مشتری می باشد.

11) درصورتیکه دستگاه با ایراد سخت افزاری یکسان (به تشخیص کارشناس فنی شرکت)، بیش از دو مرتبه به مرکز خدمات شرکت مراجعه داشته باشد، شامل شرایط تعویض میگردد.

12) در صورتیکه دستگاه دارای شرایط گارانتی معتبر، بیش از 15 روزکاری به دلیل عدم وجود قطعه و یا اهمال در اقدام مقتضی درمرکز خدمات پس از فروش باقی بماند ، شرکت موظف به ارائه دستگاه موقت جایگزین به مشتری و یا افزایش مدت گارانتی دستگاه به میزان مدت زمان توقف دستگاه در تعمیرگاه می باشد.

13) در صورت بروز خرابی به صورت فراگیر بر روی هر محصول ، اطلاع رسانی رسمی بر روی سایت شرکت تسک میران جهت راهنمایی نحوه رفع ایراد و یا فراخوان جمع آوری محصول و تعویض آن صورت خواهد پذیرفت .

محصول

شرایط اختصاصی گارانتی

مدت زمان گارانتی

محصول

موبایل

شرایط اختصاصی گارانتی

مشتری می بایست در هنگام خرید دستگاه از طریق روشهای مذکور اقدام به استعلام گارانتی و فعالسازی به یکی از روشهای ذیل نماید :

* سامانه همتا

* برنامه کاربردی “mi care”

*مراجعه به سایت شرکت به آدرس : http://www.taskmiran.com/support/checkgranty

ارسال IMEI(1) پانزده رقمی، به سامانه پیامکی 1000006464 جهت دریافت کد فعال سازی.

** در صورت عدم فعالسازی دستگاه پس از یک ماه از تاریخ شروع گارانتی ، گارانتی دستگاه بصورت خودکار در سامانه خدمات پس از فروش شرکت فعال خواهد شد .

شارژر و باطری گوشی موبایل از تاریخ خرید مشتری دارای 6 ماه ضمانت میباشد.

در مواردیکه گوشی از ابتدای راه اندازی ، دارای ایراد سخت افزاری ناشی از تولید و یا عیوب ذاتی باشد و مشتری ظرف 30 روز از تاریخ فاکتور و فعالسازی (هرکدام که به تشخیص کارشناس فنی محرز گردد) دستگاه را به مرکز خدمات ارائه دهد مشروط به تأیید کارشناس فنی و مدیر خدمات مشتریان و طبق سایر ضوابط گارانتی،دستگاه مشتری تعویض می گردد.

** شرکت تسک میران هیچ گونه تعهدی در راستای حفظ اطلاعات و محتوای داخلی گوشی و یا تهیه پشتیبان از اطلاعات مشتری نداشته و کلیه دستگاه ها در هنگام مراجعه به مرکز خدمات بروز رسانی و به حالت کارخانه باز می گردند .

کلیه نرم افزارهای اصلی و ضروری بصورت رایگان در گوشی نصب گردیده است و هیچ نیازی به پرداخت وجه اضافی به فروشنده نمی باشد .

ضمانت نامه گوشی در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط است:

* استفاده ، نگهداری و آزمایش ناصحیح و هرگونه تغییر وخارج ساختن محصول ازشکل عادی

* خرابی در اثر استفاده از هرگونه باطری و لوازم جانبی تایید نشده از سوی شرکت

* اقدام به سرویس ، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر مجاز

* هر نوع ضربه خوردگی و هرگونه تماس با مایعات و رطوبت به هر شکل ممکن

* تغییر یا دستکاری شماره سریال (IMEI) بر روی جعبه یا گوشی

* نصب هرگونه نرم افزار و برنامه که مورد تایید شرکت نمی باشد

مدت زمان گارانتی

18 ماه از تاریخ درج شده روی کالا ویا فعالسازی دستگاه قبل از شروع گارانتی

محصول

لپ تاپ

شرایط اختصاصی گارانتی

کلیه قسمتهای سخت افزاری مشروط به رعایت شرایط عمومی شامل گارانتی تعمیر می گردد
باتری و شارژر شامل گارانتی نمی باشد.
نرم افزار و سیستم عامل شامل گارانتی نمی باشد .

مدت زمان گارانتی

18 ماه از تاریخ درج شده روی کالا

محصول

لوازم جانبی

شرایط اختصاصی گارانتی

انواع هندزفری ، اسپیکر پورتابل ، هدفون ، شارژر و پاور بانک صرفاً شامل تعمیر و رفع عیوب ناشی از تولید محصول به تشخیص کارشناسان شرکت بوده و شامل ایرادات ناشی از ضربه خوردگی و نفود مایعات (به هر شکل ممکن) یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا ولتاژ القایی ، صدمات حین حمل، استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد محصول) ، دستکاری ، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز و یا بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه نمی‌گردد.

کشیدگی و پارگی و قطع شدگی سیم شامل گارانتی نمی گردد .

باتری و اقلام مصرفی اعم از کاور ها شامل گارانتی نمی گردد .

مدت زمان گارانتی

18 ماه از تاریخ درج شده روی کالا

محصول

انواع گجت ها

شرایط اختصاصی گارانتی

انواع می بند و دستگاه های مرتبط با ورزش و سلامتی اعم از ساعت هوشمند و ترازوی دیجیتال ، مشروط به رعایت شرایط عمومی شامل گارانتی می گردد .
بند و شارژر شامل گارانتی نمی گردد .
هیچ یک از محصولات می به صورت مطلق ضد آب نیستند و برخی تنها در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم هستند . لذا در صورت عدم رعایت استاندارد مربوطه و نحوه صحیح استفاده طبق راهنما ، شامل گارانتی نمی گردد .

مدت زمان گارانتی

18 ماه از تاریخ درج شده روی کالا

محصول

محصولات Eco

شرایط اختصاصی گارانتی

انواع دستگاه تصفیه و مطبوع کننده هوا و لوازم برقی هوشمند آشپزخانه ، مشروط به رعایت شرایط عمومی شامل گارانتی تعمیر می گردد .
انواع اقلام مصرفی مانند فیلتر و پد سلولزی و .... شامل گارانتی نمی باشد .

مدت زمان گارانتی

24 ماه از تاریخ درج شده روی کالا

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید