شیوه پرداخت

پرداخت اینترنتی

با استفاده از درگاه بانکی می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;
- شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
- رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
cvv2 -یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد .
- تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

 

میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

خیر، با توجه به حجم بالای سفارش‌ها و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش‌ها در حال حاضر این امکان وجود ندارد، البته به زودی این امکان را فراهم خواهیم آورد.

شرکت تسک میران تنها نماینده رسمی شرکت شیائومی در ایران است و فروشگاه اینترنتی taskmiran.com زیرمجموعه این شرکت می‌باشد. فروشگاه اینترنتی taskmiran.com در اسفند 1397 با هدف عرضه مستقیم کالاهای xiaomi تاسیس گردید. تلاش مدیران فروشگاه اینترنتی taskmiran.com بر این می‌باشد که بهترین خدمات را برای مشتریان فراهم آورد و در همین راستا برای بهره مندی مشتریان از تمامی امکانات فروشگاه، امکان پرداخت آنلاین وجه سفارش فراهم شده است.
برای پرداخت مبلغ سفارش، می‌توانید با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید