رویه های ارسال سفارش

شرایط کلی:
 
  • هزینه ارسال سفارش با توجه به نوع کالا و تعداد کالا در زمان ثبت سفارش مشخص می‌گردد.
  • ارسال سفارش توسط پیک شامل هزینه است و مبلغ آن براساس تعرفه‌های بادپا در زمان تحویل کالا توسط پیک جداگانه دریافت خواهد شد و مبدا ارسال از شهر ری می باشد.
  • رهگیری سفارش از طریق لینک ارسال شده در پیامک (هنگام ثبت سفارش) و یا مراجعه مستقیم به بخش پیگیری سفارش در وب سایت taskmiran.com امکان پذیر است. لازم به ذکر است taskmiran در هر مرحله از سفارش با ارسال پیامک، روند پردازش و ارسال سفارش را اطلاع رسانی خواهد کرد.
  • در صورت خرید کالاهای ناهمسان، سفارش در دو یا چند بسته‌ی مجزا با تاریخ‌های ارسال متفاوت ارسال خواهد شد که در طی فرآیند ثبت سفارش به مشتری اعلام خواهد شد.

 

نکات بسیار مهم:

مشتریان گرامی بمنظور تایید و بررسی صحت کالای خریداری شده، پیش از ارسال کالای خریداری شده با شخص خریدار تماس گرفته خواهد شد. لازم بذکر است در صورت عدم پاسخگویی توسط مشتری ارسال سفارش متوقف شده و هیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر در ارسال کالا متوجه شرکت نمیباشد.

کلیه سفارش‌های ارسال شده توسط شرکت تسک میران taskmiran.com دارای بیمه اختصاصی ارسال کالا می‌باشد. برای بهره مندی از خدمات بیمه‌ای حمل کالا حتما در زمان تحویل سفارش در حضور مامور تحویل دهنده، بسته خود را باز فرمایید و محتویات آنرا با فاکتور سفارش داده مطابقت فرمایید. بدیهی است در غیر اینصورت تمامی مسئولیت‌های مربوط به تعداد کالای سفارش داده شده با تعداد دریافت شده به عهده خریدار (مشتری) می‌باشد.

 


 

سفارش‌ها مطابق با الگوی زیر ارسال و تحویل داده خواهند شد:

 

شهر تهران:

پست اختصاصی تهران: ارسال در تاریخ اعلامی توسط وب سایت (تحویل کالا، 1 تا 2 روز کاری پس از تاریخ ارسال سفارش در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 16 عصر صورت می‌پذیرد.)

پست سفارشی: ارسال در تاریخ اعلامی توسط وب سایت (تحویل کالا، 1 تا 2 روز کاری پس از تاریخ ارسال سفارش در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 16 عصر صورت می‌پذیرد.)

 

مراکز استان‌ها و سایر شهرهای استان تهران:

پست پیشتاز: ارسال در تاریخ اعلامی توسط وب سایت (تحویل کالا، 1 تا 2 روز کاری پس از تاریخ ارسال سفارش در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 16 عصر صورت می‌پذیرد.)

پست سفارشی: ارسال در تاریخ اعلامی توسط وب سایت (تحویل کالا، 2 تا 3 روز کاری پس از تاریخ ارسال سفارش در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 16 عصر صورت می‌پذیرد.)

 

سایر شهرها و روستاهای کشور:

پست پیشتاز: ارسال در تاریخ اعلامی توسط وب سایت (تحویل کالا، 2 تا 3 روز کاری پس از تاریخ ارسال سفارش در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 16 عصر صورت می‌پذیرد.)

پست سفارشی: ارسال در تاریخ اعلامی توسط وب سایت (تحویل کالا، 3 تا 5 روز کاری پس از تاریخ ارسال سفارش در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 16 عصر صورت می‌پذیرد.)

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید