تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا شیائومی

کمپانی بزرگ شیائومی با هدف ارتقا سطح کیفیت زندگی در عصر تکنولوژی، فقط بر روی تلفن همراه و گجت‌ های ارتباطی تمرکز ننموده و گام هایی در مسیر سلامت شما برداشته است. تولید دستگاه های تصفیه هوا (air-purifier) از اقدامات این شرکت در این راستا بوده است.

Mi Air Purifier 3C

استفاده از دستگاه تصفیه هوا برای چه افرادی ضروری است؟

 یکی از مشکلات جهان امروز، افزایش آلاینده ها و آلودگی های هوا به شمار می‌آید. عامل این آلودگی ها، نه تنها مصرف سوخت های فسیلی، بلکه بسیاری از ویروس ها و باکتری های موجود در هوا می‌باشد. تغییرات سبک زندگی شهری و خارج از منزل، نیازمند تغییراتی در داخل منزل و محیط کار است. دستگاه های تصفیه هوای شیائومی، با نگاهی بسیار دقیق به سبک زندگی افراد طراحی و تولید شده است. به همین منظور هر آنچه که برای تنفس شما و خانواده‌تان مضر باشد توسط دستگاه تصفیه هوا شیائومی فیلتر می‌شود تا نفس های شما عاری از هرگونه آلایده و آلودگی باشد.

دستگاه تصفیه هوا برای گروه های سنی حساس، یعنی کودکان و افراد مسن، و بیماران قلبی و تنفسی، وسیله ای حیاتی می‌باشد. هر قدر هم که در حفظ پاکیزگی محیط زندگی خود کوشا باشید، آلاینده های مضر هوا شما را رها نمی‌کنند. حتی برخی از این آلاینده ها، از خارج منزل شما، به داخل منزل نمی‌آیند، بلکه در فضای منزل تولید می‌شوند. برای مثال، یکی از این آلاینده های خطرناک که تنفس کودک شما را هدف قرار داده است، فرمالدئید می‌باشد. اما این فرمالدهید چیست و چه مضراتی دارد؟

فرمالدهید در اصل گازی است که کاربردهای متفاوتی دارد. در واقع کابرد اصلی این ماده، تثبیت رنگ می‎‌باشد. با این وجود تمام لوازم منزل شما، مانند مبلمان و لوازم چوبی که رنگ شده‌اند، این گاز بر روی آنها اسپری شده است. در اثر گذر زمان، فرمالدهی، از ترکیب شیمیائی خود آزاد، و وارد هوای منزل شما می‌شود. به طور خلاصه، از مضرات گاز فرمالدهید می‌توان به مشکلات تنفسی جدی و افزایش احتمال ابتلا به سرطان، اشاره نمود. بنابراین در فضاهایی مانند منزل، مهدکودک ها و مدارس، کلینک ها و درمانگاه ها، استفاده از دستگاه تصفیه هوا کاملاً ضروری است.

دستگاه تصفیه هوا شیائومی

امکانات دستگاه تصفیه هوا شیائومی

ساختار دستگاه تصفیه هوای شیائومی، متشکل از سه لایه فیلتر استاندارد است HEPA می‌باشد که این فیلترها قابل تعویض هستند.

به علاوه بر روی بدنه دستگاه نمایشگری برای مشاهده وضعیت هوای اطراف شما وجود دارد. تنظیمات دستگاه تصفیه هوا شیائومی به سادگی انجام می‌پذیرد و شما می‎توانید بر اساس نیاز و شرایط خود، این تنظیمات را بر روی حالت های مختلفی که شیائومی در اختیارتان گذاشته است، قرار دهید. از طرفی کنترل هوشمند دستگاه تصفیه هوا شیائومی، توسط اپلیکیشن Mi Home انجام می‌شود. حتی زمانی که شما خارج از خانه هستید نیز می‌توانید تهویه هوای منزلتان را کنترل نمائید.

دستگاه تصفیه هوا شیائومی air-purifier

تصفیه هوا شیائومی با گارانتی تسک میران

شرکت تسک میران، به عنوان نمایندگی شیائومی در ایران، امکان خرید مدل های مختلف دستگاه های تصفیه هوا شیائومی را برای شما فراهم آورده است. افزون بر این، نام تسک میران، خرید مطمئن شما را تضمین می‌نماید. تمام قطعات دستگاه تصفیه هوا شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می‌شوند و در صورت نیاز تعمیرات و رفع اشکالات این دستگاه، توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده تسک میران انجام می‌شود.

 

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید