تعمیرات گوشی های شیائومی

تسک میران مرکز معتبر تعمیرات گوشی شیائومی

شرکت تسک‌میران به عنوان نماینده رسمی شیائومی در ایران به واردات گوشی‌های شیائومی مشغول است. به همین دلیل، این شرکت نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل شیائومی را نیز برعهده دارد. در واقع تسک میران در کنار ارائه تلفن همراه، تعمیرگاه مجازی شیائومی را نیز ارائه می‌دهد. پس برای تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی به مرکز معتبر تعمیر گوشی شیائومی، تسک‌میران، مراجعه کنید. 

 

تعمیر 1 روزه

رضایت مندی

مهلت تست

قطعه اورجینال

75% احتمال تعمیر و تحویل در همان روز

95% میزان رضایت مشتریان از خدمات

1 ماه مهلت تست قطعه تعمیری

تضمین اصالت قطعات تعویضی

شایان ذکر است در این مرکز برای تعمیرات گوشی شیائومی، در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اورجینال جهت تعمیر قطعات خراب گوشی شیائومی استفاده می‌شود.

بهترین مرکز تعمیرات گوشی شیائومی در ایران

دسترسی به انبوهی از قطعات اورجینال و اصلی گوشی های شیائومی و بهره مندی از تجهیزات و دستگاه های به روز دنیا در مرکز تعمیرات تسک میران باعث شده تا تسک میران به عنوان مرکز مطمئمن و معتبر تعمیر گوشی های شیائومی شناخته شود. 
آنچه گارانتی تسک میران را میان تمام مراکز تعمیرات گوشی های شیائومی متمایز می‌کند، استفاده از قطعات اصلی و آکبند برای تعویض و جایگزینی با قطعات معیوب گوشی های شیائومی است. به بیان دیگر اگر برای مثال ال سی دی (LCD) یا مادربرد گوشی شیائومی شما دچار مشکل باشد و نیاز به تعویض داشته باشد، با ال سی دی و یا مادربرد اورجینال و آکبند همان مدل، تعویض می‌گردد.

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی شیائومی

متناسب با ساختار و عملکرد گوشی موبایل شیائومی در صورت ایجاد اختلال و خرابی در عملکرد نرم افزاری و تعمیر سخت افزاری دستگاه، تسک میران در خدمت شماست. در ادامه به بررسی مهم‌ترین قسمت‌های تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی می‌پردازیم:

ثبت درخواست تعمیرات

تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی

در واقع تمام مراحل اجرایی برنامه‌ها در گوشی اندروید و اتصالات آن‌ها، به واسطه قطعات سخت افزاری گوشی میسر می‌گردد. همچنین در صورتی که دستگاه خراب شود و نتواند عملکرد خوبی داشته باشد، مشکل در دو قسمت سخت افزاری و نرم افزاری باید ریشه یابی شود. در ادامه به مهم‌ترین نقاط آسیب پذیر سخت افزار می‌پردازیم:

تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

ال سی دی با قرارداشتن در قسمت جلویی گوشی، همیشه توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. وقتی هم با مشکل مواجه شود، پنهان نمی‌ماند، به همین دلیل بهترین زمان برای تعمیر LCD گوشی شیائومی یا تعویض LCD جدید درست زمانی است که متوجه خرابی آن شده‌اید. 
البته توجه داشته باشید که تعویض یا تعمیر ال سی دی باید تشخیص داده شود زیرا در صورتیکه تاچ و LCD گوشی شیائومی تصاویر و رنگ‌ها را به درستی نمایش دهد و هیچ تغییر رنگی در آن به وجود نیامده باشد، قابل تعمیر و ترمیم است. حتی پس از پرت شدن یا ضربه خوردن نیز فقط ترک بردارد و مشکلی در ارائه تصاویر نداشته باشد و تاچ هم کار کند دیگر به تعویض تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی نیازی نیست. 
توجه داشته باشید که در گوشی‌های جدید، تاچ و ال سی دی جدا از هم تعویض نمی‌شوند. در حالت کلی نیز ترکیب تاچ و LCD شامل شیشه یا گلس فنی، تاچ، ال سی دی و یک لایت می‌شود.

تعویض باتری گوشی شیائومی

باتری جدیدترین گوشی‌ها با مشکلاتی نظیر سیاهی صفحه نمایش، چشمک زدن، خاموش و روشن شدن، باد کردن، داغی بیش از حد باتری، سریع خالی شدن شارژ و... خبر از خراب شدن و از کارفتادگی می‌دهند.
همچنین متناسب با عمر مفید باتری‌ها وقتی چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد دیگر تعمیر باتری گوشی شیائومی نمی‌تواند راه‌حل مناسبی باشد؛ بنابر با مراجعه به متخصصین به تعویض باتری شیائومی اقدام کنید.

تعویض و تعمیر هارد گوشی شیائومی

در صورتیکه گوشی موبایل شیائومی شما بی‌هیچ دلیلی خاموش می‌شود، احتمال می‌رود که هادر دستگاه آسیب دیده باشد. همچنین در مواقعی، لوگوی دستگاه را مشاهده می‌کنید که دستگاه هیچ تغییری نکرده و در این حالت باقی مانده، یا در این حالت مدام ریست می‌شود؛ با تعمیر یا تعویض هارد گوشی شیائومی، خود به این مشکل گوشی شیائومی خود پایان دهید. 
از دیگر نشانه‌های خرابی هارد نیز عدم برداشت یا انتقال اطلاعات به گوشی روشن است، همچنین گاهی گوشی خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود. حتی سوختن هارد همیشه یکی از چیزهایی است که کاربر را غافلگیر می‌کند، در این حالت باید برای بازگرداندن درایو، هارد را تعویض کنید.
تعویض یا تعمیر هارد، هر دو، کاری بسیار پراهمیت هستند چراکه هارد یکی از مهم‌ترین بخش‌های گوشی است بنابر این حتماً یک متخصص باید این کار را انجام دهد.

رفع مشکل آنتن دهی گوشی شیائومی

در بسیاری از مواقع ممکن است مشکل آنتن دهی در گوشی شیائومی پیش بیاید؛ در این مواقع پیام‌هایی مانند عدم وجود سرویس یا فقط تماس‌های اضطراری یا عدم وجود سیگنال نمایان می‌شوند. این اتفاق احتمال دارد دلایل بسیاری داشته باشد نظیر مشکلات سیم کارت، مشکل نرم افزاری آنتن دهی، خراب شدن سیم کارت و... که البته راهکارهای متفاوتی برای حل این مسئله وجود دارد، مانند: استفاده از حالت هواپیما، جابه‌جا کردن سیم‌کارت، بازگشت به تنظیمات کارخانه و آپدیت سیستم عامل دستگاه و... . 

چگونه گوشی شیائومی را آپدیت کنیم؟

رفع مشکل داغ کردن گوشی شیائومی

در حالت عادی نیز با استفاده بیش از حد گوشی موبایل، باتری دستگاه داغ خواهد کرد؛ اما اگر این یک مشکل همیشگی، جدی و طولانی باشد باید به راهکارهای موجود بیندیشیم.
افزایش دمای باتری گوشی می‌تواند به دلایل مختلفی باشد؛ مشکلات گرمایشی به دلیل بروزرسانی گوشی و تمام برنامه‌ها، ساعات طولانی بازی کردن در حین شارژ، استفاده بیش از حد توان گوشی نیز می‌تواند به شدت خطرآفرین باشد. 
اما برای رفع مشکل داغ کردن باید برنامه‌های اضافی بدون استفاده را پاک کنیم، مرتب حافظه را خالی کنیم، از برنامه‌هایی که نیاز به بروز رسانی دارند غافل نباشیم، همچنین گوشی را از دمای بالا و گرما دور نگه داریم. در حین شارژشدن نیز از گوشی استفاده نکنیم.

کالیبره، تعویض و تعمیردوربین گوشی شیائومی

پس از مدت‌ها استفاده از دوربین گوشی شیائومی، ممکن به جایی برسید که عکس‌های سیاه تحویلتان می‌دهد، یا پس از باز کردن برنامه دوربین، صفحه‌ای سیاه مقابل چشمانتان رؤیت شود، در این حالات، احتمال می‌رود که قطعه‌ای آسیب دیده باشد. دوربین در شرایطی خراب می‌شود که آی سی درایور دوربین (IC Driver) آسیب ببیند و اتصالش را با برد از دست بدهد. 
مشکلاتی نظیر فیلم نگرفتن، صدای لنز، خود به خود فوکوس کردن، از کار افتادن دوربین جلو، عدم تشخیص لبخند و کاهش ناگهانی و بی‌دلیل کیفیت عکس‌ها نیز، نشانگر خراب شدن این قطعه است. در مواقعی که این اتفاقات برای دوربین رخ دهد و همچنین زمانیکه شکسته باشد باید به تعویض دوربین گوشی شیائومی اقدام کرد. در مواقعی نیز با کالیبره کردن می‌توان کیفیت دوربین را افزایش داد.

سایر خدمات تعمیر سخت افزاری گوشی شیائومی

 • رفع مشکل تخلیه شارژ گوشی های شیائومی
 • تعمیر و تعویض اسپیکر گوشی های شیائومی
 • تعمیر گوشی های آسیب دیده Xiaomi
 • تعمیر و تعویض CPU گوشی شیائومی
 • رفع مشکل آنتن دهی گوشی شیائومی
 • رفع مشکل بلوتوث و وایرلس(WiFi)  موبایل شیائومی
 • تعویض آداپتور و کابل شارژ گوشی شیائومی
 • رفع مشکل مدار شارژ
 • تعویض سوکت شارژ موبایل شیائومی
 • تعمیر گوشی آب خورده شیائومی
 • تعمیر برد اصلی گوشی شیائومی
 • تعمیر و تعویض قطعات بدنه گوشی شیائومی (از جمله کلیدها و شستی)
 • تعمیر و تعویض مشکلات فینگرپرینت (fingerprint problems)
 • تعمیر و تعویض سایر قطعات گوشی (ویبره، سیم تری، آنتن، میکروفون،رسیور، کابل های کواکسیال و...)

تعمیرات نرم افزاری گوشی شیائومی 

مشکلات نرم افزاری گوشی شیائومی در صورت ناهمخوانی با عملکرد قطعات سخت افزاری دستگاه اتفاق می‌افتد اما تمامی باگ‌ها و مشکلات نرم افزاری نیز راه‌حل‌های خودشان را دارند. در ادامه به برخی از این مشکلات و راهکارهای حل آن‌ها می‌پردازیم.

رفع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی

وقتی گوشی موبایل شیائومی شما هنگ می‌کند یعنی یک ایراد نرم‌ افزاری در سیستم به وجود آمده که هماهنگی آن با سخت‌ افزار از بین رفته است. گاهی وجود ویروس هم می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی می‌گردد. البته عوامل خارجی بسیاری برای این مشکل وجود دارد. در ادامه راهکارهای از بین بردن هنگ گوشی را به صورت موردی معرفی می‌کنیم:

 • رفع مشکل هنگ گوشی شیائومی با ری استارت
 • قرار دادن گوشی شیائومی در حالت ایمن (safe mode)
 • رفع مشکل هنگ گوشی شیائومی با پاک کردن حافظه پنهان سیستم*
 • بروزرسانی سیستم عامل گوشی شیائومی
 • حدف برنامه‌های اضافی
 • در آخرین مرحله نیز با ریست فکتوری می‌توانید گوشی را از هنگی دربیاورید.

اگر در حین استفاده از یک برنامه گوشی هنگ کرد؛ به قسمت settings گوشی شیائومی رفته و وارد بخشApplication Manager سپس حافظه پنهان برنامه‌ای را که به مشکل خورده را پاک کنید.

رفع مشکل آپدیت گوشی شیائومی

در صورتیکه شما تمامی الزامات آپدیت را رعایت کرده باشید، ممکن است گوشی شیائومی به دلیل کند بودن سرورها آپدیت نشود، همچنین توجه داشته باشید که امکان ضعیف بودن سرعت اینترنت نیز مؤثر است؛ در غیر این صورت دو مورد تأثیرگذار در آپدیت نشدن گوشی مطرح است: باز بودن قفل بوت لودر و رام گوشی.

 • به هر دلیلی ممکن است بوت لودر گوشی شما باز باشد، که در این حالت با مراجعه به مرکز تعمیرات معتبر می‌توانید این مشکل را حل کنید.
 • رام در واقع سیستم عامل گوشی است، ممکن است در حین عملیاتی رام گوشی خود را تغییر داده باشید، که البته این مشکل نیز با مراجعه به مرکز تعمیرات معتبر حل می‌شود.

رفع مشکل خاموش روشن شدن گوشی شیائومی

خاموش و روشن شدن خودکار گوشی‌ها قطعاً یکی از مشکلات گریبانگیر دارندگان گوشی‌های اندرویدی است. در واقع علت اصلی این اتفاق ناهماهنگی پردازشی است. همچنین در مواردی مشاهده شده که پس از نصب برنامه گوشی خاموش و روشن شود که احتمال می‌رود مشکل از برنامه باشد که باید آن را از روی گوشی‌تان پاک کنید.
از دیگر علت‌های این مشکل می‌تواند از خراب بودن باتری گوشی یا داغ شدن بیش از حد گوشی باشد، چرا که با خاموش و رونشن شدن دمای گوشی متعادل می‌شود. در این مواقع با ویروس کشی گوشی، چک باتری دستگاه، فعال کردن حالت SAFE MODE و ریست فکتوری گوشی موبایل به رفع مشکل خاموش و روشن شدن گوشی شیائومی اقدام کرد

رفع مشکل راه اندازی مجدد ناگهانی 

برای حل مشکل راه اندازی مجدد ناگهانی راهکارهای متفاوت بسیاری وجو دارد. حذف برنامه‌های بدون استفاده، متوقف کردن نرم افزارهای سیستمی، درست قراردادن باتری در محل نیز باشد. به هر حال باید هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری گوشی خود را بررسی کنید.

رفع مشکل نصب نشدن برنامه در گوشی شیائومی

به منظور محافظت، ممکن است از نصب برخی برنامه‌ها در دستگاه‌ها مِن جمله گوشی شیائومی، جلوگیری شود. برای اینکه دیگر با این اخطار مواجه نشوید باید گزینه Unknown sources را در موبایل خود فعال کنید؛ برای انجام این کار ابتدا باید وارد قسمت تنظیمات گوشی شیائومی خود شوید و گزینه Security یا Lock screen and security را انتخاب کنید، سپس تیک Unknown sources را علامت بزنید.

ریست تنظیمات

با ریست کردن تنظیمات گوشی نیز می‌توان به حل مشکل نصب برنامه در گوشی شیائومی پرداخت. برای این کار در ابتدا باید وارد تنظیمات گوشی شوید و سپس Reset app preferences را انتخاب کنید.

شناسایی کارت حافظه گوشی

در صورتیکه از یک گوشی قدیمی استفاده می‌کنید ممکن کارت حافظه گوشی در حین نصب برنامه شناسایی نشود و شما به مشکل بخورید. برای شناسایی شدن کارتSD ، باید به قسمت در تنظیمات گوشی شیائومی خود رفته و بخش Storage را باز کنید، سپس گزینه SD card را انتخاب کرده و گزینه mount را بزنید.

کش کردن Package installer

با پاک کردن کش Package installer می‌توان این مشکل را حل کرد. پس از نصب برنامه باید وارد قسمت settings شوید و در قسمت جستحوی تنظیمات، عبارت Package Installer را تایپ کرده و در قسمتStorage ، با انتخاب گزینه Clear cache مشکل عدم نصب برنامه در گوشی های شیائومی را حل کنید.
در مواقعی نیز ممکن است سایتی که از آن برنامه را دانلود کردید چندان معتبر نباشد، نسخه قدیمی یا غیرمعتبر و آلوده به بدافزارها را دانلود کرده باشید. همچنین پر بودن حافظه‌ی گوشی نیز در کنار این دلایل قابل حل، جای می‌گیرد.

رفع مشکل وصل نشدن گوشی شیائومی به اینترنت 

وصل نشدن اینترنت گوشی شیائومی دلایل بسیاری ممکن است داشته باشد اما با راه حل‌های مختلف می‌‌توان این مشکل را حل کرد. فعال کردن حالت هواپیما برای چند لحظه، دوباره جا انداختن سیم‌کارت، بررسی کردن شبکه، بروزرسانی سیستم عامل گوشی و راه اندازی مجدد گوشی. همه این‌ها راهکارهایی است که به شما در برقراری اینترنت گوشی کمک می‌کنند.
همچنین با رفتن به قسمت تنظیمات و فعال کردن APN گوشی و وارد کردن شبکه اینترنتی می‌توان این مشکل را در گوشی های شیائومی حل کرد. اگر هیچ‌یک از این راهکارها مشکل شما را حل نکرد، می‌توانید گوشی‌تان را ریست فکتوری کنید

تسک میران، همراه با اطمینان

تسک میران به عنوان نماینده رسمی و معتبر گوشی های شیائومی در ایران، در راستای بهبود کیفیت خدمات خود، بخش تعمیر گوشی های شیائومی را به خدمات خود اضافه کرده تا مشتریان محصولات شیائومی بدون توجه به اینکه از گوشی شیائومی خود را با گارانتی تسک میران خریداری کرده اند یا خیر، بتوانند از خدمات تخصصی تعمیرات گوشی شیائومی در مرکز معتبر تعمیرات شیائومی بهره مند شوند. بخش تعمیرات تخصصی تسک میران همچنین تعمیرات گوشی های هایسنس را نیز به صورت تخصصی و با همان شرایط تعمیر گوشی های شیائومی فراهم کرده است.

 

مفتخریم طی سال‌های خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز، توانسته‌ایم پشتوانه‌ای معتبر برای محصولات و گوشی های شیائومی باشیم و رضایت مشتریانمان (طبق نتایج اداره استاندارد: رضایت 95 درصدی مشتریان) را به دست بیارویم، اما به این قدر راضی نیستیم. ما باور داریم تمام مشتریان محصولات و گوشی های هوشمند شیائومی، لایق برخورداری از خدمات باکیفیت هستند.

 

تعمیرات کالاها و گوشی شیائومی خارج از گارانتی

خدمات تعمیرات گوشی و کالاهای شیائومی و تعویض قطعات، تنها به مشتریانی که گوشی موبایل و محصولات شیائومی آن‌ها با گارانتی تسک‌میران خریداری شده، محدود نشده است. در تسک میران به عنوان مرکز معتبر تعمیر گوشی شیائومی در تهران، دانش نیروی انسانی متخصص و دسترسی به قطعات اورجینال محصولات و گوشی های شیائومی را با همه‌ی صاحبان کالاهای شیائومی به اشتراک می‌گذاریم.

تعمیر 1 روزه

رضایت مندی

اطلاع رسانی

مهلت تست

قطعه اورجینال

75% احتمال تعمیر و تحویل در همان روز

(TAT 0 day: 75%)

95% میزان رضایت مشتریان از خدمات

اطلاع رسانی از طریق پیامک و تماس

1 ماه مهلت تست قطعه تعمیری

تضمین اصالت قطعات تعویضی

شرایط تعمیر محصولات شیائومیِ خارج از گارانتی، در تسک‌میران

در صورتی که گوشی شیائومی شما خارج از گارانتی تسک‌میران باشد و دچار ایرادی بشود، تمام مراحل عیب‌یابی، تعمیر و تعویض قطعه گوشی شیائومی، در مجموعه تسک‌میران وبا پرداخت هزینه‌ای معقول و منصفانه انجام می‌شود.

همچنین تسک‌میران به شما تضمین می‌دهد تعمیرات گوشی شیائومی شما زیر نظر بهترین متخصصان گوشی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، قطعات اصلی گوشی شیائومی جایگزین شود. از این بابت کالای شما به مدت ۱ ماه، از گارانتی تسک میران برخوردار می‌شود یا به عبارت دیگر شما مهلت تست سلامت بخش تعمیر شده و قطعه‌ی تعویض شده را به مدت 1 ماه دارید.

(این گارانتی یک ماهه فقط و فقط شامل قطعه تعویض شده یا بخش تعمیر شده می باشد)

از دیگر مزایای تعمیرات گوشی شیائومی در تسک‌میران، دقت و سرعت عمل است. با توجه به اهمیت گوشی موبایل در زندگی این روزها، شرکت تسک‌میران نهایت تلاشش را در راستای تسریع فرایند تعمیر گوشی، به کار می‎‎بندد تا در سریع‌ترین زمان ممکن، گوشی شیائومی شما تعمیر و به دست شما برساند.
تسک میران، گارانتی معتبر گوشی های شیائومی در ایران، آسایش مشتریان را همواره در نظر دارد. از این رو پذیرش کالاها و گوشی های شیائومی را از سراسر ایران انجام می‌دهد. مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به دفتر مرکزی گارانتی تسک میران، واقع در بلوار قیطریه و همچنین از طریق ارسال پستی، به دست ما برسانند.

آدرس پستی: تهران، تقاطع بلوار قیطریه و اندرزگو- نبش خیابان سلیمانی شرقی- پلاک ۷۰- طبقه اول

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید