گوشی شیائومی

گوشی موبایل شیائومی (Xiaomi)

در زمانه‌ای که تکنولوژی با سرعت روزافزون، در حال رشد و پیشرفت در تمام جنبه‌های زندگی بشر است، شرکت‌های مختلف در زمینه‌های گوناگونِ فنآوری به طراحی و تولید دستگاه‌های هوشمند برای زندگی بهتر می‌پردازند. گوشی موبایل شیائومی (Xiaomi) از جمله دستآوردهای تکنولوژی است که همگام با گشوده شدن دریچه‌های تازه‌ای در علم، قدم برمی‌دارد. گوشی شیائومی با خلق تنوع محصولات براساس نیازهای زمان، توانسته جایگاه مناسبی در میان تلفن‌های همراه به دست آورد. کسب چنین افتخاری برای شرکت شیائومی تنها به دلیل تنوع گوشی شیائومی نیست، بلکه گوشی شیائومی قیمت مناسب را مکملی برای طراحی و سخت‌افزارهای متناسب با کاربرد گوشی قرار داده است. بنا بر چنین دلایلی، اکنون خرید گوشی شیائومی به یکی از آسان‌ترین و لذت‌بخش‌ترین اتفاقات برای کاربران گوشی موبایل و تکنولوژی تبدیل شده است.

گوشی های شیائومی

خرید گوشی شیائومی

همان‌طور که اشاره شد، گوشی شیائومی قیمت مناسب را برای کابران ایجاد کرده تا همه بتوانند از داشتن گوشی هوشمند بهره‌مند باشند. علاوه‌بر قیمت، آن‌چه که در خرید گوشی شیائومی از اهمیت برخوردار است، میزان تناسب کاربرد مصرف‌کننده با مدل گوشی شیائومی است. به این معنا که گوشی شیائومی بر اساس نوع مصرف و برای سلیقه‌های گوناگون طراحی شده تا هنگام خرید گوشی شیائومی خریدی برای رفع نیازهای خریدار، انجام پذیرد.

خرید گوشی شیائومی

لیست قیمت گوشی شیائومی

با وجود آن‌که کاربرد گوشی برای مخاطب بسیار مهم است، ولیکن کاربران همواره به دنبال گوشی شیائومی قیمت ارزان نسبت به گوشی‌های دیگر هستند. برای دانستن آن‌که گوشی شیائومی قیمت روز را چگونه پیدا کنید، کافی است به لیست قیمت گوشی شیائومی مراجعه کنید. با کلیک بر این لیست علاوه‌بر قیمت گوشی شیائومی، می‌توانید دو یا چند گوشی شیائومی را نیز مقایسه و بررسی نمائید. این بررسی گوشی شیائومی به شما اطلاعاتی نظیر پردازنده، نمایش‌گر، باتری و ظرفیت گوشی شیائومی را می‌دهد.

گوشی شیائومی کیفیتی برتر

شرکت شیائومی یکی از شرکت‌های تولید محصولات الکترونیکی است که با عرضه‌ی بهترین‌ها، رکوردهای جهانی فروش و صنعت به دست آورده است. این شرکت با تولید محصولاتی چون انواع پاوربانک، تصفیه هوا، دستبند سلامت، لوازم منزل و گوشی هوشمند، شهرت یافته است. به طور مشخص ساخت انواع گوشی شیائومی، در ارتقای این شرکت موثر بوده است. چراکه گوشی شیائومی کیفیتی برتر از آن‌چه مورد نیاز است، ارائه می‌دهد. بنابراین کیفیت والا، یکی از مشخصات گوشی شیائومی است.

 
خرید گوشی شیائومی
 

مشخصات گوشی شیائومی

اما کیفیت خوب، تنها ویژگی گوشی شیائومی نیست. دیگر مشخصات گوشی شیائومی را می‌توان این‌گونه بیان کرد: طراحی زیبا، رنگ‌بندی متنوع، استفاده از سخت‌افزار‌های بی‌نظیر، تنوع درمدل گوشی شیائومی، رابط کابری عالی، گارانتی معتبر و شرکتی و توجه به نیاز کاربران برای داشتن گوشی شیائومی قیمت پائین نسبت به رقبا.

رابط کاربری گوشی شیائومی

شیائومی جهت آسایش کاربران و ایجاد ارتباطی موثر با آنان، رابط کاربری مخصوص دستگاه‌های الکترونیکی شیائومی طراحی کرده است. این رابط کاربری که MIUI نام دارد، به عنوان رابط کاربری گوشی شیائومی نیز در نظر گرفته شده که براساس نیاز و در جهت برطرف شدن مشکلات احتمالی دراستفاده از سخت‌افزارها، به طور مداوم به روزرسانی می‌شود. شرکت شیائومی این رابط کاربری شیائومی را با سیستم عامل اندروید همراه کرده تا طرفداران می، بتوانند تجربه‌ی روان و بدون مشکلی در جست‌وجو در اینترنت و برنامه‌های گوشی شیائومی داشته باشند. با توجه به آن‌که به روزرسانی رابط کاربری گوشی شیائومی و اندروید، بنابر نوع گوشی اعلام می‌گردد، هنگام خرید گوشی شیائومی با مقایسه گوشی های شیائومی که از آخرین نسخه‌ی به روز رسانی هریک برخوردارند، می‌توان متوجه سرعت و یکپارچگی در اجرای برنامه‌ها گشت.

گوشی موبایل شیائومی

مقایسه گوشی های شیائومی

همان‌طور که اشاره شد، گوناگونی در تولید گوشی شیائومی بسیار زیاد است. تا آن‌جا که هنگام خرید گوشی شیائومی، تردیدی در انتخاب میان یک گوشی شیائومی در کنار گوشی دیگر شیائومی ایجاد می‌شود. راه‌حل این موضوع بسیار آسان است. تنها با کلیک برلیست قیمت گوشی شیائومی یا رفتن به صفحه‌ی اصلی سایت www.taskmiran.com و نوشتن مدل گوشی شیائومی موردنظر، می‌توانید فرق میان گوشی‌های شیائومی را متوجه شوید. مقایسه گوشی های شیائومی تنها در سایت، تنها به دو مدل گوشی محدود نمی‌شود و بررسی گوشی شیائومی تا چند عدد نیز، امکان‌پذیر است.

نکاتی مهم در خرید گوشی شیائومی

برای خرید گوشی شیائومی، تنها به مقایسه گوشی های شیائومی با یکدیگر نیست. بلکه در خرید گوشی موبایل شیائومی می‌توان به مهم‌ترین نکات در تهیه‌ی یک دستگاه الکتریکی، توجه نمود. اما نکات مهم در خرید گوشی شیائومی چیست؟ نخست مدل گوشی شیائومی قیمت مناسب داشته باشد. برای مثال بودجه‌ای که برای خرید گوشی شیائومی قیمت تا 5 میلیون کنار گذاشته‌اید، متناسب با مدل گوشی شیائومی مورد نظر باشد. هرچند که گوشی های شیائومی قیمت مناسب دارند، اما نباید فراموش کرد که بسته به نوع دوربین یا تراشه‌ی استفاده شده، قیمت‌ گوشی نیز تغییر می‌یابد. بنابراین می‌توان نکاتی چون دوربین گوشی شیائومی، باتری، تراشه، رنگ و غیره در انتخاب برای خرید گوشی شیائومی، نیز ذکر کرد. یکی دیگر از نکات مهم در خرید گوشی شیائومی، تعدد ظرفیت گوشی موبایل شیائومی است که بر قیمت آن نیز اثر می‌گذارد. برای مثال قیمت گوشی شیائومی می 11 لایت 128 گیگابایت با قیمت گوشی شیائومی می 11 لایت 64 گیگابایت فرق دارد. فرق گوشی‌های شیائومی تنها در این موارد نیست. بلکه وحود گارانتی معتبر و اصل در خرید گوشی شیائومی نیز نکته‌ی مهمی به‌شمار می‌رود.

گوشی شیائومی

گارانتی اصلی وشرکتی شیائومی

مقصود از گارانتی اصل و معتبر شیائومی چیست؟ گارانتی خوب هنگامی تعریف می‌شود که بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه شود. گارانتی اصلی و شرکتی شیائومی چنین ویژگی دارد تا علاوه‌بر خرید گوشی شیائومی قیمت مناسب، بتوانید از خدمات برتر شامل تعویض رایگان یا کم‌هزینه‌ی قطعات در کنار راهنمایی‌های پشتیبانی برخوردار شوید. اعتبار گارانتی اصلی و شرکتی شیائومی به زمان طولانی مدت ارائه‌ی خدمات و تأمین قطعات اصل از شرکت شیائومی چین است. چنین خدماتی را تنها نمایندگی گوشی شیائومی می‌تواند، تضمین کند.

نمایندگی گوشی شیائومی

به دلیل گسترش محبوبیت گوشی شیائومی در ایران و جهان، شرکت شیائومی در سراسر دنیا نمایندگانی برای ارتباط و ارائه‌ی خدمات پس از فروش به مشتریان برگزیده است. این نمایندگان با عرضه کردن جدیدترین گوشی‌ های شیائومی سعی دارند تا مواردی که احتمال مواجهه‌ی کاربران با آن‌ها وجود دارند، برطرف نمایند. بنابراین نمایندگی گوشی شیائومی، پل ارتباطی کاربر با شرکت شیائومی است که خدمات پس از فروش مناسبی دارد. یک نمایندگی گوشی شیائومی تأمین‌کننده‌ی آسایش خریدار چه هنگام خرید گوشی شیائومی و چه پس از آن است.

جدیدترین گوشی های شیائومی

همان‌طور که پیش ازاین اشاره شد، پیشرفت علم و تکنولوژی به شرکت شیائومی یاری رسانده تا بهترین و جدیدترین گوشی های شیائومی را تولید کند. از نخستین نسل گوشی‌های شیائومی تا جدیدترین مدل گوشی های شیائومی، تلفیق هنر و صنعت بر اساس نیازهای زمان مشهود بوده و هست. شیائومی هر ساله با رونمائی و عرضه‌ی جدیدترین گوشی های شیائومی، پرسش‌های گوناگونی از تغییرات گوشی های شیائومی به وجود می‌آورد. اما آن‌چه که بیش‌تر عرضه‌ی جدیدترین گوشی‌های شیائومی مشهود است، نویدی از حرکتی نوین در فنآوری در راستای زندگی آسوده‌تر است.

گوشی شیائومی

سوالات متداول در مورد گوشی های شیائومی

پرسش‌های گوناگونی که در ارتباط با جدیدترین گوشی شیائومی مطرح می‌گردد، بدین صورت مطرح می‌شوند: آیا فرق گوشی جدید شیائومی ردمی نوت 10 با گوشی شیائومی ردمی نوت 9 تی زیاد است؟ آیا ظرفیت گوشی شیائومی می 10 تی پرو (256/8 گیگ) هم هست؟ و ... . برای دانستن پاسخ این سوالات کافی که به سایت رفته و در کنار قیمت روز گوشی شیائومی، اطلاعات تکمیلی و فنی آن را نیز ملاحظه فرمائید. اما این سوالات تنها سوالاتی نیستند که نیاز به پاسخ دارند. بلکه دیگر سوالات متداول در مورد گوشی های شیائومی وجود دارند، مانند: نحوه‌ی رجیستری گوشی شیائومی، دریافت کد همتا و ... . از آن‌جا که شاید این پرسش‌ها برای شما نیز مطرح باشند، در بخش سوالات متداول در مورد گوشی های شیائومی می‌توانید پاسخ را پیدا کنید.

 

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید