گارانتی هایسنس

گارانتی هایسنس

کمپانی چینی هایسنس از سال 1969 آغاز به کار کرد. این شرکت  که پیش از این به تولید لوازم خانگی و سیستم های صوتی و تصویری شهرت داشت، اقدام به طراحی و ساخت گوشی های هوشمند نموده است. هایسنس در این کار ابتدا به سراغ گوشی های پایین رده و اقتصادی رفت. لیکن در حال حاضر به سمت گوشی هایی با امکانت و مشخصات یک پرچمدار سوق پیدا کرده.  هایسنس به عنوان یک کمپانی چند ملیتی، علی رغم تازه‌ کار بودن در عرصه‌ی گوشی موبایل، توانست نام خود را در سراسر جهان گسترش دهد.

هایسنس نیز مانند هر نام تازه‌ای در بازار گوشی های هوشمند، نیازمند اعتماد مردم بود. دو مؤلفه توانست اعتماد مردم را برای هایسنس به ارمغان بیاورد. اول اعتبارو سابقه‌ی خوب شرکت هایسنس در سایر تولیدات خود، و پس از آن سیاست‌های قیمت گذاری هایسنس برای گوشی های اقتصادی‌اش.

شرکت تسک‌میران که از سال 1396 با واردات گوشی ها و محصولات شیائومی و ارائه‌ی گارانتی و خدمات پس از فروش برای کالاهای شیائومی توانست اعتماد ایرانیان را نیز به برند شیائومی جلب نماید، حالا به سراغ برند هایسنس رفته است. در حقیقت شرکت تسک میران قصد داشت با واردات این گوشی های با کیفیت، گامی در جهت تعدیل بازار خرید و فروش گوشی های هوشمند بردارد. به این صورت مشتریان ایرانی حق انتخاب بیشتری برای خرید گوشی هوشمند دارد. به علاوه هر قشری، با هر مقدار بودجه‌ای می‌تواند به یک گوشی هوشمند با کیفیت دسترسی داشته باشد.

گوشی های هوشمند هایسنس برای اولین بار توسط شرکت تسک‌میران به ایران وارد شده‌اند. نام و اعتبار شرکت تسک‌میران به عنوان یک پشتوانه‌ی محکم برای هایسنس ظاهر شد. حضور یک گارانتی معتبر برای گوشی های هایسنس باعث شد مردم برای خرید این گوشی های اقتصادی ریسک کمی را تجربه کنند.

شرایط مطلوب گارانتی و خدمات پس از فروش، برای هر برند و هر محصولی، یکی از ضروری‌ترین گام‌های یک خرید مطمئن است. گوشی موبایل به عنوان یک کالای پرمصرف، ممکن است دچار ایراداتی بشود. اگر حل کردن این مشکلات را به یک متخصص نسپارید، ممکن است مشکل دو چندان شود. بنابراین حضور یک تیم متخصص که به جدیدترین تجهیزات جهانی دسترسی دارند و با به‌روزترین آموزش‌های جهانی دوره می‌بینند، خیال شما را از تمام مشکلات احتمالی، راحت می‌نماید.

تسک‌میران در ارائه‌ی خدمات پس از فروش و گارانتی گوشی های هایسنس برای شما بهترین شرایط را فراهم می‌آورد. گوشی هایسنس خریداری شده با گارانتی تسک میران، از 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش بهره می‌برد. به این معنی که، در صورت بروز ایراد سخت افزاری و یا نرم افزاری، به مدت 5 سال، دسترسی شما را به  تجهیزات به‌روز و کارشناسان حرفه‌ای، تأمین می‌نماید.

تسک‌میران برای واردات، فروش و گارانتی هایسنس، از استانداردهای جهانی پیروی می‌کند تا بتواند خدماتی درخور ایرانیان، ارائه دهد.

عضویت در خبرنامه

از آخرین خبرها و جدیدترین تخفیفات با خبر شوید