دوربین Mi Sphere Camera

دوربین‌های پانوراما عموماً بسته به اندازه بدنه خود، دارای نقاط کوری هستند که در ویدئو‌هایشان دیده می‌شود. اما در دوربین Mi Sphere با استفاده از دو لنز فیش‌آی با زاویه دید ۱۹۰ درجه و دیافراگم f/2.0 با دو آیینه مجزا، این نقاط کور حذف شده و تصاویر بی‌نظیر آن، ترکیبی از نوآوری در طراحی فیزیکی و اپتیکی آن است.
استفاده از دو حسگر ۱/۲٫۳ اینچی ساخت Sony در این دوربین تا ۱۶۰۰W حساسیت به نور دارد، که با آن می‌توان عکس‌های ۳۶۰ درجه با رزولوشن ۶۹۱۲×۳۴۵۶ (۷K) گرفت.
دو لنز مستقل در این دوربین می‌توانند رنگ و نور تصویر را به صورت خودکار تنظیم، ویدئو‌هایی با رزولوشن ۳۴۵۶×۱۷۲۸ و سرعت ۳۰fps یا رزولوشن ۲۳۰۴×۱۱۵۲ با سرعت اسلوموشن ۶۰fps ضبط کنند. این رزولوشن، برای فیلمبرداری از فضای داخلی و خارجی، فیلمبرداری در سفر، ویدئو‌های خبری و گزارشی و حتی فیلم‌های مستقل و نمایشی عالی است.
لرزشگیر الکترونیکی ۶ محوره در این دوربین، حرکت و لرزش دست در جهات مختلف را خنثی کرده و حتی در فیلمبرداری از فعالیت‌های ورزشی پرتحرک مانند اسکی، پرش از ارتفاع یا بانجی هم تصویری بی‌نظیر را ارائه می‌دهد.
دوربین Mi Sphere Camera فیلمبرداری تایم‌لپس را نیز به سادگی انجام می‌دهد، برای این امر کافیست زمانبندی بین تصاویر را در برنامه موبایل این دوربین وارد کرده و باقی موارد را به خودش بسپارید.
دوربین Mi Sphere برای عکاسی خیابان‌های شلوغ شهر در شب عالی است. با برنامه این گوشی می‌توانید عکس هایی با سرعت شاتر ۸ ثانیه از یک صحنه بگیرید.
این دوربین همچنین با برنامه خاص خود می‌تواند ویدئو‌های ضبط شده را پخش یا ویرایش کند. باطری دوربین Mi Sphere با یک بار شارژ و WiFi روشن می‌تواند نزدیک به یک‌ساعت و نیم ویدئو همراه و بیش از ۲۰۰ عکس بگیرد.
دوربین فوق با بدنه‌ کوچک و سبک علاوه بر عایق‌بندی IP67 در برابر نفوذ باد، خاک و باران ، در دمای بین -۱۰℃ تا ۴۵℃ نیز عملکرد کامل و درستی خواهد داشت.
طراحی زیبای پوسته بیرونی این دوربین با در نظر داشتن زیبایی، پایداری و مقاومت را نیز در نظر گرفته است. قاب فلزی دورتادور بدنه به طور یکپارچه از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و با تراش بی‌نظیر CNC دارای لبه‌های منحنی و نرم و سطحی بافت‌دار است تا در دست گرفتن آن نیز راحت باشد.