محبوب مثل می بند 7 شیائومی!

شاید اگر بگوییم مچ‌ بندهای سلامتی شیائومی و یا همان می بند ها (Mi Band)، محبوب‌ ترین گجت کمپانی شیائومی می‌باشد، بی‌راه نگفته باشیم!

می‌ بندهای شیائومی از سال‌ها قبل، در زندگی روز مره مردم قرار گرفتند و از همان ابتدا، توجه بسیار زیادی دریافت نمودند. اما علت اقبال روزافزون نسبت به ساعت هوشمند می بند چیست؟ اولین نسخه از مچ‌ بندهای سلامتی شیائومی، ظاهری کاملاً ابتدایی و ساده داشت و خدماتی که به شما ارائه می‌داد، فقط بر روی گوشی موبایل  قابل مشاهده بود. اما با این وجود بسیاری از افراد به سمت این گجت جذب شدند. شیائومی به سرعت مشغول ساخت مدل جدید و پیشرفته می بند شیائومی شد. در نسخه دوم این گجت، یعنی می‌ بند 2، شاهد اضافه شدن نمایشگر به ساختار این محصول بودیم. این نمایشگر علاوه بر نمایش ساعت و اعلان های گوشی، به گام شمار نیز مجهز شده بود. نسل های بعدی می بند شیائومی به تناسب آپشن‌ هایی که در اختیار کاربران قرار دادند، جای پای خود را در سبک زندگی افراد محکم نمودند.

ساعت هوشمند میبند 7

می‌ بند 6 شیائومی که حدود یک سال از عرضه‌اش می‌گذرد، در اوج دقت و حساسیت، مانند یک مربی کاربلد ورزش در کنار شما بود. به علاوه، نمایشگر تمام صفحه و با کیفیت میبند شیائومی، جای هیچ نقدی را باقی‌ نگذاشت. آخرین مدل می‌بند موجود در بازار ما را مطمئن ساخت، که این ابزار برای زندگی روزمره انسان ها در این عصر، ضروری شده است. ضرورتی از جنس همراهی! همراهی که در هنگام خواب نیز حواسش به سلامتی شما هست.

 و حالا در انتظار عرضه نسل هفتم این مچ بندهای هوشمند می بند شیائومی هستیم، اما می‌ بند 7 شیائومی چه تغییراتی خواهد داشت؟

نمایشگر می‌ بند 7، چشم از شما برنمی‌دارد!

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که، این اطلاعات صرفاً پیش‌بینی‌هایی می‌باشند که احتمال وقوع بالایی دارند. نباید فراموش کنیم ممکن است شیائومی در زمان عرضه محصول، ما را با امکانات دیگری در میبند 7 شیائومی شگفت‌زده نماید.

در نسل ششم این گجت جدید شیائومی، نمایشگر تمام صفحه و تراکم پیکسلی بالا، برای کاربران بسیار خوشایند بود. در حدی که بسیاری از افرادی که ساعت هوشمند میبند 5 شیائومی داشتند، اقدام به خرید می بند 6 شیائومی نمودند. شیائومی با دیدن استقبال مشتریان از ارتقا سطح کیفیت صفحه نمایش میبند شیائومی، تصمیم گرفت تا بار دیگر، این شوق را میان کاربران ایجاد نماید. این‌بار این کمپانی قصد دارد با اضافه کردن حالت «نمایشگر همیشه روشن» یا ADO اجازه ندهد می‌بند 7 شیائومی، حتی ثانیه‌ای از شما چشم بردارد. با این امکان، شما برای مشاهده ساعت و یا سایر اعلان‌ ها، حتی برای لحظه‌ای با تأخیر مواجه نخواهید شد. این قابلیت تنها در تعداد اندکی از ساعت‌ های هوشمند مشاهده شده است.

قیمت و مشخصات خرید ساعت هوشمند شیائومی

لازم به ذکر است که اندازه صفحه‌ نمایش بزرگتر از نمونه قبلی این محصول خواهد بود که این امر، تجربه استفاده از این گجت کاربردی را آسان‌ تر می‌نماید و برای لمس آیکون‌ ها، مشکلی نخواهید داشت.

بذار می‌ بند 7 راه رو بهت نشون بده

گفته‌ها حاکی از این است که شیائومی قصد دارد، گجت می بند 7 را به GPS مجهز نماید. اگر این شایعه به حقیقت بپیوندد، ارزش خرید می‌ بند 7 شیائومی به شدت افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این که حضور GPS بر روی این محصول، به منظور امکانات بیشتر در هنگام انجام برخی ورزش ها می‌باشد، نیاز شما به چک کردن گوشی موبایل را نیز تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

اما به این نکته نیز باید توجه داشته باشیم که حضور GPS برای ساعت هوشمندی با این ابعاد، کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. حضور این قابلیت در دستبند سلامتی شیائومی، افزایش قیمت می‌ بند 7 را به دنبال خواهد داشت.

کاهش ظرفیت باتری، قربانی امکانات جدید

باتری می‌ بند 6 شیائومی در اوج قدرت ظاهر شد. این ساعت هوشمند در کمتر از دو ساعت و نیم به شارژ کامل می‌رسید و این مقدار ظرفیت را دو 14 رو مصرف می‌نمود. این باتری قدرتمند، رضایت تمام کاربران را جلب نموده بود. اما کاربری که استفاده از این باتری را تجربه کرده، به کاهش ظرفیت باتری رضایت می‌دهد؟

حقیقت این است که احتمال مشاهده‌ی باتری قوی‌ تر از باتری ساعت هوشمند می‌ بند 6 شیائومی بسیار دور از ذهن است. حتی بهره‌بری از باتری با همین ظرفیت نیز تجربه‌ی شیرینی مانند می‌ بند 6 را برای ما تداعی نخواهد کرد. چرا که امکانات جدیدی که شیائومی برای مچ‌ بند سلامتی می بند 7 لحاظ نموده است، مصرف بالاتری دارد. این تفاوت به قدر نخواهد بود که در هنگام خرید، می‌ بند 6 را ترجیح دهید اما در هر صورت مقداری اختلاف به چشم می‌آید.

راه های تشخیص پک گلوبال گوشی های شیائومی را در این لینک، مطالعه نمائید.

شایعه‌ای دوست نداشتنی!

خبری که در رابطه با ظاهر می‌ بند 7 به گوش می‌رسد، شاید برای طرفداران این مچ‌ بند هوشمند شیائومی خوشحال کننده نباشد. به نظر می‌رسد شیائومی انگیزه‌هایی برای تغییر شکل می‌ بند 7 دارد و ممکن است این ساعت از حالت بیضی باریک، به شکل مستطیل پهن تغییر شکل بدهد.

بسیاری از علاقه‌مندان می‌بند، این ساعت هوشمند را به دلیل ظاهر ظریف و مینیمالش دوست دارند. طراحی مچ‌ بندهای شیائومی برای استایل‌های ورزشی، کژوال و رسمی مناسب بوده و به واسطه تعویض بند سیلیکونی، با رنگ لباس شما هماهنگ می‌شود.

ساعت هوشمند می بند 7 شیائومی

البته این نکته را در نظر داشته باشید که تغییر فرم ظاهری می‌ بند 7، امکان حضور GPS را تا حد زیادی افزایش می‌دهد و حتی ممکن است دست شیائومی برای به کاربردن باتری با ظرفیت بالاتر، باز نگه‌ می‌دارد. در این مورد هنوز اطلاعات دقیقی وجود ندارد و باید منتظر رونمایی از می‌ بند 7 شیائومی باشیم.

بازگشت دکمه می‌ بند اتفاق می‌افتد؟

در می‌ بند 6 شیائومی، جای خالی دکمه مرکز این گجت، کاملاً احساس می‌شد. هرچند عدم استفاده از این دکمه باعث میشد نمایشگر بزرگتر و شیک‌تر به نظر برسد، اما در مواقعی مانند سرمای هوا، استفاده از دستکش و یا خیس بودن دست، حضور این دکمه کابردی و مفید بود. با توجه به نظرات کاربران می‌ بند 6 که از فقدان این دکمه ناراضی بودند، احتمال می‌رود که این مشکل در ساعت هوشمند می‌ بند 7 برطرف شود. این نکته برای برخی از افراد که زیبایی و نمایشگر بزرگتر را اولویت خود قرار داده‌اند، خوشایند نباشد.

بی‌تردید شیائومی، اعتبار و محبوبیتی را که با تولید این ساعت‌های هوشمند به دست آورده است، با بهترین و کاربردی‌ترین به روزرسانی‌ها، حفظ می‌نماید. به همین دلیل انتظار می‌رود می‌ بند 7 بیش از سایر هم‌خانواده‌های خود، در زندگی روزمره‌ی ما جای باز کند و با امکاناتی که در اختیارمان قرار می‌دهد، به عضو بی بدیل استایل ما تبدیل شود.