ژاکت حرارتی شیائومی

0
(0)

در فصل سرما که شرایط آب و هوایی بسیار متغیر است، موجب می‌گردد تا افراد به دنبال ژاکتی بروند تا همواره آنان را گرم نماید. با توجه به پیشرفت روزمره تکنولوژی، شرکت شیائومی به تازگی دو مدل ژاکت هوشمند حرارتی مناسب برای فصل زمستان طراحی نموده است: ژاکت هوشمند حرارتی و ژاکت حرارتی برقی SUPIELD Aerogel.

ژاکت هوشمند شیائومی با چه ویژگی هایی ساخته شده است؟

راه حل شیائومی برای گرم ماندن بدن کاربران، طراحی ژاکت هوشمندی است که از USB برای شارژ داخلی بهره می‌برد تا همیشه بتوان از سیستم الکتریکی آن برای گرم ماندن بهره برد. اما دیگر ویژگی این ژاکت استفاده از خروجی USB برای اتصال به پاوربانک است. با سیستم حرارتی تعبیه شده در این ژاکت قسمت های مختلف ژاکت به سرعت گرم می‌شوند.

توجه به تمام افراد

همان گونه که برای کاربران اثبات شده است، در خرید محصولات شیائومی جنسیت مهم نیست. چرا که شیائومی با تنوع طراحی به گونه‌ای عمل می‌نماید که سلایقی از جنسیت های گوناگون را در برگیرد. قابلیتی که در انواع گوشی های شیائومی با طراحی و رنگ های متفاوت قابل مشاهده است.

این جلیقه و ژاکت حرارتی شیائومی نه تنها زیباست، بلکه دارای ویژگی های گرمایشی هوشمند نیز می‌باشد. ژاکت هوشمند شیائومی تنها با لمس یک دکمه می‌تواند روشن شود و گرما را در سراسر ژاکت پخش نماید. بنابراین با این ژاکت زمستانی راحت خواهید داشت.

جلوگیری از اتلاف انرژی

این ژاکت برقی نشان می‌دهد که شیائومی به اتلاف انرژی توجه دارد. درست مانند سیستم جدید هایپر شارژ شیائومی که به جزئی ترین نکات توجه نموده است. ژاکت حرارتی شیائومی با پارچه‌ای آبگیر دوخته شده که همراه سه سرعت متفاوت دما را منتقل می‌کند. به دلیل استفاده از مواد معدنی که طراحی SUPIELD در کالیفرنیا بهره برده، وزن این محصول جدید شیائومی سبک شده است. این ژاکت قابل شست و شو و با قابیلت تغییرحرارت دهی از 35 تا 55 درجه تولید شده است.

تنوع گزینه های شارژ در ژاکت حرارتی شیائومی

ژاکت حرارتی شیائومی بدون آستین است که سه حرارت متفاوت را تأمین می‌نماید. همان طور که اشاره شد خروجی USB در این ژاکت باعث می‌شود تا با باتری شارژ شود. شارژ این باتری تا 10 ساعت دوام می‌آورد. علاوه بر این، می‌توانید از پاوربانک برای شارژ ژاکت حرارتی هوشمند شیائومی استفاده نمائید. الیافی بسیار نرم و طبیعی با 90% کرک غاز و 10% پر نیز در ساختار این محصول به کار گرفته شده است.

از طرفی می‌توان این بهترین جلیقه گرم شده را با خیال راحت شست. زیرا توان تحمل بیش از 50 دور شستشو را دارد. این ژاکت حرارتی قابل تنظیم و از پارچه ضدآب ساخته شده است. همچنین این کاپشن های گرم شونده برای زنان و مردان دارای عایق و فنآوری بازتاب حرارتی گرمای اضافی هستند.

ژاکت برقی شیائومی

شیائومی یک ژاکت با نام SUPIELD Aerogel نیز تولید نموده است. با توجه به این که ژاکت حرارتی شیائومی می‌تواند با سه سرعت متفاوت گرم شود، این ژاکت نیز از مواد فوق آبگیر، گرمایش سریع با سه گزینه کنترل سرعت ساخته شده است. این کاپشن برقی از کالاهای شیائومی است که به محیط زیست کمک می‌نماید. با استفاده از اروژل و عایق گرمایشی در دمای بسیار سرد تا 196- درجه سانتی گراد نیز بدن کاربر را گرم نگه می‌دارد. برخورداری از مواد ضدآب و سبک وزن موجب تغییر دمی 10 ثانیه‌ ای تا حداکثر دمای 40 درجه در این مدل ژاکت شیائومی می‌گردد. ژاکت‌های حرارتی برقی شیائومی نیز برای زنان و مردان طراحی شده‌اند. شبکه ای از آسترهای داخلی نقره‌ای دارند تا موثرتر گرما را تأمین نمایند. از طرفی ژاکت گرمایشی برقی شیائومی با یک دماسنج و زیپی که قطب نما به آن متصل است، همراه می‌باشد.

منبع

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 0 / 5. تعداد رای‌ها: 0

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!