MIUI 12.5

MIUI 12.5
5
(1)

 MIUI 12.5 برای گوشی‌های Mi 10T و Mi 10T Pro در اروپا

شیائومی در ماه فوریه 2021 از آخرین نسخه‌ی MIUI با عنوان MIUI 12.5، به صورت جهانی رونمائی کرد. که نسخه‌‎ی ابتدائی آن در چین و بر روی گوشی‌ها شیائومی این کشور نصب ‌شده بود، اگرچه آرام، اما با روندی ثابت حرکتی رو به جلو در پیش گرفته که در حال گسترش بر روی دستگاه‌های گوناگون بازارهای بین‌المللی می‌باشد.

MIUI 12.5 در چه گوشی‌هایی است؟

ماه پیش گوشی‌های Mi 11 در اروپا از این نسخه بهره‌مند شدند. اما اکنون زمان استفاده از این نسخه‌ی MIUI در Mi 10T و Mi 10T Pro بر روی گوشی‌های کشورهای این قاره است تا بتوانند از جدیدترین امکانات نرم‌افزاری برخوردار شوند. قرار بر این بود که MIUI 12.5 برای گوشی‌های Mi 10T و Mi 10T pro در ماه مِی عرضه شود، که بنا به دلایلی به تعویق افتاد.

به‌هرحال، اکنون این دو گوشی در بسیاری از کشورهای اروپایی نسخه‌ی جدید MIUI را دارند. این نمونه‌ی جدید رابط کاربری با نام 12.5.1.0.RJDEUXM شناخته می‌شود و بر پایه‌ی اندروید 11 است.

ویژگی‌های MIUI

MIUI همواره در تلاش است تا نسخه‌ای سبک‌تر، سریع‌تر، و امن‌تر را ارائه دهد. همچنین در این نسخه‌ی جدید، برنامه‌ی جدید Notes، با مجموعه‌ای از قابلیت‌های کاربردی مانند نقشه‌های ذهنی، طراحی، چیدمان متحرک و غیره وجود دارند.

MIUI 12.5 قصد دارد عملکردی سریع‌تر برای هر مدل گوشی با تطبیق بر نوع آن ایجاد کند، و پاسخ‌گویی سریع با قدرت 20 برابر بیشتر را ارائه دهد.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد رای‌ها: 1

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!