کدام گوشی های شیائومی اندروید 12 و MIUI 13 را دریافت می‌نمایند؟

0
(0)

سیستم عامل اندروید به طور رسمی جدیدترین نسخه خود را با نام اندروید 12 برای تلفن های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو عرضه نموده است؛ بنابراین باید در انتظار اندروید 12 برای گوشی های برندهای دیگر که قابلیت دریافت این نسخه را دارند مانند شیائومی، باشیم. در ادامه این مطلب می‌توانید با برخی از گوشی های شیائومی که به زودی از اندروید 12 و MIUI 13 بهره‌مند می‌شوند، آشنا شوید. اما گوشی های شیائومی چه زمانی اندروید 12 را دریافت می‌نمایند:

رابط کاربری و سیستم عامل هماهنگ می‌شوند!

گوشی های هوشمند شیائومی با رابط کاربری MIUI که مخففی برای عبارت “Me You I” است با سیستم عامل اندروید ساخته گوگل همراه می‌گردند. از سال 2020 کاربران شیائومی دوازدهمین MIUI و نمونه بعدی آن یعنی MIUI 12.5 را در آپریل 2021 بر مبنای سیستم اندروید 11 بر تلفن هوشمند خود نصب کردند.با انتشار MIUI 13 که به زودی راه اندازی می‌شود، اندروید گوشی های شیائومی باید مطابق با این رابط کاربری گردد.

این به روز رسانی ها تنها مختص گوشی های شیائومی نیست، بلکه گوشی های سامسونگ و OnePlus به زودی اندروید 12 را بر مبنای رابط کاربری خود به دست می‌آورند.

MIUI 13 تا سال جدید میلادی بر روی گوشی های شیائومی!

همان گونه که اشاره شد آخرین نسخه های MIUI هر یک در سال میلادی جداگانه ای عرضه شدند. بنابراین با توجه به شنیده ها و نزدیک شدن به پایان سال میلادی احتمال دارد این رابط کاربری بر مبنای اندروید 12 تا اوایل سال 2022 بر روی گوشی های شیائومی قابل نصب گردد. اما بر اساس گزارش PiunikaWeb، احتمال دریافت نسخه جدید رابط کاربری شیائومی و سیستم عامل اندروید بر کدام گوشی های شیائومی وجود دارد؟

اسامی برخی از گوشی های شیائومی با قابلیت دریافت  MIUI و اندروید جدید

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 0 / 5. تعداد رای‌ها: 0

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!