شیائومی از دستگاه تصفیه آب جدید G Pro1200 با نمایشگر روی شیر رونمایی کرد!

تصفیه آب شیائومی Mijia 1200G Pro
5
(2)

دستگاه تصفیه آب دو هسته‌ای شیائومی Mijia 1200G Pro اکنون در چین در دسترس است. مدل ارتقا یافته این فیلترهوا، دارای فیلترهای کربن دوگانه و عناصر RO برای تصفیه و طعم بهتر آب است. ین دستگاه از جزئیات بیشتری نظیر نمایشگر یکپارچه و … برخوردار است. برای اطلاع از ویژگی‌های دستگاه جدید شیائومی با تسک‌میران همراه باشید.

شیائومی Mijia Dual-Core Water Purifier 1200G Pro را در چین عرضه کرده است. مدل جدید تصفیه آب شیائومی Mijia 1200G Pro بر اساس مدل قدیمی‌تر Dual-Core 1200G، با ارتقاء از یک سیستم فیلتراسیون کربنی دوگانه برای بهبود طعم آب، ساخته شده است.

ویژگی‌های تصفیه هوای جدید شیائومی

المان های فیلتر دوگانه 400G و 800 1200G Pro G که باکتری‌ها و فلزات سنگین را از بین می برد، اکنون تا 8 سال عمر می‌کند. این میزان نسبت به طول عمر 5 ساله قطعات در تصفیه آب شیائومی Mijia 1200G Pro قدیمی افزایش یافته است. دستگاه تصفیه آب Mijia دارای یک سیستم فیلتراسیون هشت مرحله‌ای است که از یک عنصر PP برای حذف رسوب و زنگ زدگی در کنار لایه های مختلف RO و کربن برخوردار است.

این شیر آب می‌تواند یک لیوان آب را در سه ثانیه با سرعت 3.2 لیتر در دقیقه پر کند. این دستگاه دارای نسبت آب خالص به فاضلاب 5:1 است و یک صفحه نمایش داخلی اطلاعاتی مانند مقدار TDS آب، هر گونه مشکل در گجت و یادآوری برای جایگزینی فیلتر را نمایش می‌دهد. همچنین، می‌توانید آمارهای مربوط به تصفیه‌کننده مانند کیفیت آب، مصرف آب و استفاده از فیلتر را در برنامه شیائومی مشاهده کنید.

یکی دیگر از مزایای مدل پرو افزایش مدت زمان گارانتی ارائه شده توسط شیائومی از یک سال به سه سال است. قیمت ارائه شده برای دستگاه تصفیه آب دو هسته‌ای شیائومی Mijia 1200G Pro در چین با قیمت تخفیفی 3299 یوان (~465 دلار) می‌باشد. این محصول دارای قیمت خرده‌ فروشی توصیه شده 3499 یوان (490 دلار) است. باید دید که آیا شیائومی این محصول را در بازارهای دیگر عرضه خواهد کرد یا خیر.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد رای‌ها: 2

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!