آپدیت HyperOS Xiaomi 13T Pro با اندروید 14 در اروپا!

5
(4)

گوشی موبایل شیائومی به طور کلی با MIUI کار ‌می‌کند. در ماه اکتبر، مدیر عامل شرکت، لی جون، به طور رسمی‌ از نسخه بعدی پوسته شرکت روی اندروید رونمایی کرد. این پوسته که HyperOS نام دارد به زودی برای تعدادی از گوشی‌های شیائومی، رد‌می ‌و پوکو عرضه خواهد شد.

در روزهای اخیر HyperOS به طور گسترده برای گوشی موبایل Xiaomi 13T Pro در اروپا عرضه شده است. این برنامه به صورت 5.8 گیگابایتی دانلود ‌می‌شود.

پس از اتمام آپدیت HyperOS Xiaomi 13T Pro، شما در سیستم عامل نسخه 1.0.3.0.UMLEUXM خواهید بود. البته HyperOS مبتنی بر اندروید 14 است، بنابراین اندروید 14 در پس زمینه آن وجود خواهد داشت. Xiaomi 13T Pro همچنین با این به‌روزرسانی، سطح وصله امنیتی 1 دسامبر 2023 را دریافت ‌می‌کند.

تغییرات HyperOS از MIUI

تغییرات بسیار گسترده است، اما در نظر داشته باشید که HyperOS از MIUI سررشته گرفته است. مطمئناً، برخی از ویژگی‌های جدید نیز در این برنامه وجود دارد، اما به طور کلی ظاهر آن با اندکی تغییر بهبود یافته‌تر است و در حالت کلی نیز تغییری نکرده است.

پس از مشاهده آپدیت HyperOS Xiaomi 13T Pro یک سوء ظن آشکار وجود دارد و آن هم اینکه تنها تغییر نام تجاری به منظور بازاریابی صورت گرفته است. البته که HyperOS بهتر از MIUI به نظر ‌می‌رسد، با این وجود همه اینها ‌می‌تواند با نسخه‌های بعدی تغییر کند.

گزارش‌های ارائه شده اشاره ‌می‌کنند که عملکرد بهینه‌سازی شده برای هر دستگاه خوب است، اما تفاوتی در استفاده واقعی در مقایسه با MIUI احساس نشده است. در حالت کلی دستگاه با نرم افزار جدید بسیار سریع وفوق العاده نرم شروع کرد. بهبودهای راندمان انرژی و ثبات سیگنال ادعایی است که هنوز مورد ارزیابی قرار نگرفته‌اند.

آپدیت HyperOS Xiaomi 13T Pro با اندروید 14

صفحه قفل گوشی در حال حاضر با جلوه‌ها و ظاهرهای متعدد قابل تنظیم است، و برخی از نمادهای صفحه اصلی به روز شده‌اند. رابط چند کاربر نیز ارتقا یافته است. البته، تمام پیشرفت‌های پس‌زمینه گوگل نیز باید بسته‌بندی شوند. احتمالاً عرضه به صورت مرحله‌ای انجام ‌می‌شود.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد رای‌ها: 4

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!