کمپین فیلم‌سازی شیائومی

0
(0)

کمپین فیلم‌سازی شیائومی با گوشی های سری Mi 11

استودیوی فیلم‌سازی شیائومی که توسط شیائومی جهانی ساخته شده، پلتفرمی برای “نوآوران  Mi” در سراسر جهان است. هدف این استودیو ایجاد موقعیتی برای کشف “خلاقیت هر فرد” است تا این نوآوری را از طریق فیلم‌سازی با موبایل به جهانیان نشان دهند.

اکنون این استودیو، یک کمپین فیلم‌سازی با نام “روز و شب” به راه انداخته است. با برپایی این کمپین، استودیوی شیائومی قصد دارد پیام‌رسان این نکته باشد: از آن‌جا که در زمان تعطیلی تئاترها و سینماها در جهان، مصرف‌کنندگان به اتفاقات آنلاین بیشتر گرایش پیدا کرده‌اند، ساختن فیلم‌ با گوشی‌های موبایل می‌تواند انقلابی برای هنر سینما و به ‌نوعی احترام به آن تلقی گردد.

کمپین “روز وشب” تنها درباره‌ی ثبت دنیای شما نخواهد بود، بلکه درباره‌ی ساخت و کشف جهانی جدید با گوشی‌های سریM1 11  نیز می‌باشد. این کمپین با فن‌آوری حالت شب و برش ویدئوهای در آن (که با پیشرفت روزافزون بهتر شده و در این مجموعه از گوشی‌ها قابل دسترسی است)، قصد نمایش جهانی را دارد که امروزه ثبت آن ممکن گشته، در حالی ‌که در گذشته چنین امکانی وجود نداشت.

جادوی فیلم هرگز پایانی ندارد!

در این کمپین، استودیوی شیائومی با یکی از شناخته ‌شده‌ ترین سینماتوگراف‌های آمریکایی با نام Eric Giovon که پیش از این فیلم ‌‌”سلطنت با شکوه: تریلری روان‌شناسانه” را ساخته، همکاری دارد؛ این فیلم‌ساز برای این کمپین فیلم کوتاهی با نام “روزوشب” تولید کرده است.

این فیلم کوتاه هم به منزله‌ی شروعی سینمایی برای این کمپین و هم تفسیری بر تغییرات و دگرگونی‌های بزرگی که در جهان فیلم‌سازی درحال وقوع است. همان‌طور که در طرح این فیلم  به‌طور خلاصه چنین عنوان شده است:”جادوی فیلم هرگز به اتمام نمی رسد”.

در ادای احترامی به فیلم‌های کلاسیک، فیلم کوتاه “روز و شب” موضوعاتی مانند نوستالژی شدن جهان پیش از همه‌گیری ویروس کرونا و محو شدن تدریجی سینمای سنتی را نمایش می‌دهد. شخصیت محوری و قهرمان این فیلم که در نیویورک تولید شده، برای تعطیلی سالن فیلم خود غصه می‌خورد، اما دوباره جادوی سینما را در شبی جادویی و از راهی غیرمنتظره کشف می‌نماید؛ بالاخره متوجه می‌شود که درمیان تغییرات نامشخص جهان روزمره‌ی ما، جادوی فیلم که او پرورش داده و به آن علاقه‌مند است، تا همیشه زنده باقی خواهد ماند، ولیکن از راه‌های متفاوت!

فیلم کوتاه “روز وشب” به زیبایی دو جهان متفاوت را نمایش می‌دهد – یکی جهانی که همان دنیای واقعی این روزهاست و دیگری قسمتی از وداعی با جهان نوستالژیک است – که فیلم‌ساز با این اقدام امکانات بی‌نهایت گوشی‌های سری M1 11 را که می‌توانند این دو جهان را نشان دهند، برجسته نموده است. فیلم کوتاه “روزو شب” در تاریخ 13 ماه آپریل 2021 از طریق پلتفرم‌های رسانه‌ای شیائومی جهانی پخش شده که احتمالاً تا پایان ماه آپریل ادامه خواهد داشت.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 0 / 5. تعداد رای‌ها: 0

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!