آیا گوشی هوشمند شیائومی شما Hyper OS جدید را دریافت می‌کند؟

گوشی هوشمند شیائومی Hyper OS
3.7
(3)

شیائومی اخیرا Hyper OS را معرفی کرده است. یک سیستم عامل جامع که برای جایگزینی MIUI در همه‌ی دستگاه‌های شیائومی طراحی شده و به طور همزمان کل اکوسیستم شرکت را یکپارچه می‌کند. گوشی‌هایی که تازه راه‌اندازی شده بودند؛ از جمله POCO X6 Pro در افتتاحیه، با Hyper OS به بازارهای چین عرضه می‌شوند. این توسعه سوالاتی را در مورد آینده گوشی‌ های شیائومی، ردمی ‌و پوکو که قبلاً منتشر شده بودند، ایجاد می‌کند. با نمایندگی شیائومی در ادامه اخبار Hyper OS همراه باشید.

به روز رسانی از MIUI به HYPEROS

پاسخ به این پرسش در تعهد شیائومی به به‌روزرسانی تعداد قابل توجهی از گوشی‌های هوشمند با برنامه جدید Hyper OS نهفته است. چیزی که تاکنون دیدیم کم نبوده است؛ اما این شرکت قصد دارد سیستم عامل جدید را برای ده‌ها مدل گوشی شیائومی عرضه کند. در واقع شیائومی با ارائه یک تجربه پیشرفته و یکپارچه در سیستم عامل به کاربران، می‌تواند جایگاه خود را در زندگی کاربران تثبیت کند.

اگر مطمئن نیستید که آیا گوشی شما واجد شرایط به‌روزرسانی است، روش ساده‌ای برای اطمینان از این اطلاعات وجود دارد.

Hyper OS، اگرچه تا حدی در اندروید 14 ریشه دارد، نشان دهنده انحراف از لایه سفارشی قبلی MIUI است. شیائومی این سیستم عامل جدید را به گونه‌ای طراحی کرده است که کارایی و ویژگی‌هایی مانند مرکز کنترل بازطراحی شده را ارائه دهد. در حال حاضر یکی از جذابیت‌های اصلی شیائومی، ادغام یکپارچه در کل اکوسیستم با Hyper OS است.

چگونه بفهمیم که سیستم عامل گوشی قابل ارتقاء است یا نه؟

برای تعیین اینکه آیا گوشی شیائومی، ردمی ‌یا POCO شما می‌تواند به‌روزرسانی Hyper OS را دریافت کند می‌توانید از برنامه‌ای به نام MIUI Downloader & Hyper OS (دانلود) استفاده کنید. این برنامه کاربرپسند که در فروشگاه Google Play موجود است، مجهز به شناسایی دستگاه نصب شده و ارائه اطلاعات جامع در مورد نسخه فعلی سیستم عامل آن است. علاوه بر این، جستجو و دانلود آخرین نسخه‌های پایدار سیستم را برای دستگاه خاص شما تسهیل می‌کند. در واقع کاربران اجازه دارند هشدارهایی را برای اعلان‌های مربوط به به‌روزرسانی‌های جدید سیستم تنظیم کنند.

پس از دانلود و راه اندازی MIUI Downloader & Hyper OS، برنامه به سرعت وضعیت سیستم عامل گوشی شما را نشان می‌دهد. این نشان می‌دهد که آیا دستگاه شما به روز است و با به روز رسانی Hyper OS و Android 14 سازگار است یا خیر. این روش کارآمد و قابل اعتماد تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند به سرعت وضعیت دستگاه‌های خود را تعیین کنند و از در دسترس بودن به‌روزرسانی سیستم عامل جدید مطلع شوند.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 3.7 / 5. تعداد رای‌ها: 3

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!