جدیدترین گوشی شیائومی

جدیدترین گوشی شیائومی

 در چند سال اخیر، نام شیائومی به عنوان یکی از سازندگان گوشی موبایل در جهان بسیار مشهور شده است. اطلاع از مدل و قیمت جدیدترین گوشی های شیائومی، می‌تواند برای کاربران در انتخاب و خرید یک گوشی شیائومی بسیار کمک کننده باشد. اما بهترین گوشی شیائومی کدام است؟ کسانی که به تازگی با محصولات شیائومی آشنا شده‌اند، به دنبال پاسخی برای این سوال هستند. در واقع انتخاب بهترین گوشی بر اساس نیاز اصلی هر فرد تعیین می‌گردد. اما با بررسی مهم‌ترین خصوصیات سه دسته‌ی گوشی شیائومی می، گوشی شیائومی ردمی و گوشی شیائومی پوکو می‌توان تا حدودی به این سوال پاسخ دهد.

گوشی های شیائومی سری می؛ پرچمداران تلفن همراه

از آن‌جا که طرفداران سری می گوشی های شیائومی بی‌شمار هستند، شیائومی برای پاسخ‌گویی به نیاز آنان در اولین دسته‌بندی گوشی‌های خود، سری می گوشی شیائومی را قرار داده است. گوشی‌های این مجموعه کمی نسبت به دیگر مجموعه‌های گوشی شیائومی قیمت بالاتری دارند که دلیل آن استفاده از پردازنده‌هایی با قدرت بالاتر و دوربین‌هایی با کیفیت بهتر است. البته سری می مجموعه گوشی شیائومی طراحی منحصر به فرد و مقاوم‌تری نسبت به گوشی‌های دیگر دارند.

در بسیاری از موارد این سری از گوشی های شیائومی با سری ردمی یا سری پوکو شیائومی از لحاظ باتری برابر هستند و شاید تنها کمی در توان شارژ سریع گوشی‌های سری می بهتر باشند. همچنین اکثر گوشی‌های این مجموعه، ظرفیت بالاتری را پشتیبانی می کنند. برای مثال گوشی شیائومی می 11 دارای ظرفیت 256 گیگ می‌باشد. بنابراین قیمت جدیدترین گوشی های شیائومی می بر اساس نکات گفته شده تعیین می‌گردد. لازم به ذکر است ویژگی‌های گفته شده دلایلی هستند که هر یک از گوشی‌های سری می را به عنوان گرانترین گوشی شیائومی می‌شناسند.

جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2021

با توجه به آن‌که شیائومی هر ساله گوشی‌های جدیدی از هر خانواده‌ی خود معرفی می‌کند، برای سال 2021 نیز گوشی‌های جدیدی را معرفی و تولید نموده است.

جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2021 از مجموعه‌ی می عبارتند از:

گوشی شیائومی می 11 اولترا، شیائومی می 11 آی، شیائومی می 11 لایت 5G، شیائومی می 11 لایت، شیائومی می 11

جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2020

البته در سال‌های گذشته نیز سری می شیائومی گوشی‌های محبوبی را تولید کرده که هم‌اکنون نیز مورد توجه می‌باشند. در آن زمان جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2020 شامل شیائومی می 10 تی پرو 5G، شیائومی می 10 تی 5G، شیائومی می 10 لایت، شیائومی می 10 تی لایت5G بودند که مشخصات بارز آن‌ها به همراه مشخصات جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2021 جدول زیر بررسی شده‌اند:

جدول مشخصات جدیدترین گوشی های سری می شیائومی

جدیدترین گوشی شیائومی

اما از آن‌جا که به انتهای سال میلادی نزدیک می‌شویم و شیائومی محصولات جدید خود برای سال دیگر را معرفی می‌کند، جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2022 معرفی شده‌اند. گوشی شیائومی می 12، شیائومی می 12 پرو، شیائومی می 12 اولترا از گوشی‌های سری می شیائومی هستند که به احتمال بسیار در در اوایل سال آینده‌ی میلادی شاهد آن‌ها خواهیم بود.

مجموعه‌ی گوشی شیائومی سری ردمی؛ میان‌رده‌هایی برای همه

شاید بتوان گفت گوشی‌های سری ردمی شیائومی لقب بهترین گوشی شیائومی را دارند. به این دلیل که گوشی شیائومی ردمی قیمت ارزان، طراحی زیبا و سخت‌افزار مناسب کارهای روزمره دارد. همچنین دوربین‌های این مجموعه دارای قابلیت برابری با برخی از گوشی‌‌های شیائومی می هستند.نکته‌ی دیگر در این مجموعه‌ی گوشی شیائومی، طراحی زیرمجموعه‌ای با نام ردمی نوت شیائومی است. در ساخت سری ردمی نوت شیائومی تلاش بر آن بوده که بهترین کیفیت از هر گوشی شیائومی ردمی با طراحی و قابلیت‌های نظیر سری می شیائومی وجود داشته باشد. بنابر این دلایل، مجموعه‌ی گوشی شیائومی ردمی نوت و گوشی شیائومی ردمی یکی از پرفروش‌ترین‌های عرصه‌ی موبایل در سراسر جهان به شمار می‌روند.

کدام گوشی های ردمی شیائومی جدید هستند؟

در ادامه مشخصات کلی از جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2021 و جدیدترین گوشی شیائومی در سال 2020 از مجموعه‌ی ردمی و ردمی نوت این شرکت در جدولی ذکر خواهند شد. این گوشی‌هاشامل:

 شیائومی ردمی نوت 10 اس، شیائومی ردمی نوت 10 5G، شیائومی ردمی نوت 10 پرو، شیائومی ردمی نوت 10، شیائومی ردمی نوت 9، شیائومی ردمی نوت 9 پرو، شیائومی ردمی نوت 9 تی، شیائومی ردمی 9 و شیائومی ردمی 9 تی می‌باشند.

همچنین شیائومی گوشی شیائومی ردمی نوت 8 سال 2021 را که یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌ های شیائومی در سال 2019 بوده است، در سال 2021 همراه با اصلاحاتی وارد بازار کرد.

جدول مشخصات جدیدترین شیائومی ردمی نوت و شیائومی ردمی

جدیدترین گوشی شیائومی

همچنین خبرهایی از جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2022 از مجموعه‌ی میان‌رده‌های این شرکت شنیده می‌شود که تاکنون گوشی شیائومی ردمی 10 و شیائومی ردمی نوت 11 و شیائومی ردمی نوت 11 پرو 5G در این رده قرار دارند. البته امکان رونمایی از این گوشی های شیائومی جدید تا پایان سال میلادی 2021 نیز وجود دارد.

مجموعه‌ی گوشی شیائومی سری پوکو؛ برای دوست‌داران بازی

برای اکثر طرفدارن گوشی شیائومی، بهترین گوشی های شیائومی گیمینگ، گوشی های شیائومی پوکو شناخته می‌شوند. علت این امر روان بودن صفحه‌های شیائومی پوکوها در کنار استفاده از پردازنده‌های مخصوص بازی است که اغلب کوالکام اسنپدراگون‌هایی با پیشوند G علامت مخصوص بازی هستند، ساخته شده‌اند. البته نباید فراموش کرد که گوشی شیائومی سری پوکو از نظر کیفیت دوربین و باتری نیز، بسیار

مناسب می باشد. گوشی ‌های شیائومی پوکو قیمت پائین‌ تری نسبت به دیگر گوشی‌های مخصوص بازی دارند که این امر می تواند انتخاب این سری از گوشی ها را به عنوان بهترین گوشی از نظر قیمت و کیفیت معرفی نماید.

مدل‌های مختلف سری شیائومی پوکو

با وجود محبوبیت این گوشی‌های شیائومی، هنوز در لیست جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2022 مدل پوکو قرار نگرفته است. گوشی شیائومی پوکو X3 GT، شیائومی پوکو X3 و شیائومی پوکو X3 پرو جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2021 از مجموعه‌ی پوکو هستند که معرفی شده است. اما دیگر گوشی های شیائومی پوکو که تاکنون تولید شده‌اند عبارتند از: گوشی شیائومی پوکو M3 ، شیائومی پوکو M3 پرو، شیائومی پوکو F3 و شیائومی پوکو F2پرو.

جدول مشخصات جدیدترین شیائومی پوکو

جدیدترین گوشی شیائومی

در آخر باید گفت این مطلب در صورت انتشار اخباری تازه در مورد جدیدترین گوشی های شیائومی در سال 2022 و نیز سال به روزرسانی خواهد شد.

منابع

https://www.mi.com/global/index.html

https://taskmiran.com/