بهترین گوشی های شیائومی هریک متعلق به چه گروهی هستند؟

برای تعریف بهترین گوشی شیائومی معیارهای مختلفی وجود دارد؛ از آن‌جا که این شرکت توانسته برای سلایق مختلف و با پیشرفت روزانه‌ی تکنولوژی جدیدترین گوشی های شیائومی را تولید کند، انتخاب و قدرت تصمیم‌گیری برای خریداران کمی دشوار می‌شود.

چرا گوشی های شیائومی متنوع هستند؟

در یک دسته‌بندی کلی و آشنا برای همگان، گوشی‌های شیائومی را می‌توان به سه مجموعه‌ی گوشی‌ شیائومی پوکو (Xiaomi POCO)، شیائومی ردمی (Xiaomi Redmi) و شیائومی می (Xiaomi Mi) تقسیم کرد. تاکنون قدرت هر یک از این مجموعه‌ها در زمینه‌ای نسبت به گروه دیگر، بیشتر بوده است. برای مثال بهترین گوشی شیائومی برای عکاسی گوشی‌هایی هستند که از تعداد و یا کیفیت بالای دوربین‌ برخوردارند. چنین قابلیتی را می‌توانید در گوشی شیائومی می ۱۰ تی (Xiaomi Mi 10T) پیدا کنید که با دوربین ۱۰۸MP به عنوان بهترین گوشی شیائومی برای عکاسی شناخته می‌شود.

البته گوشی شیائومی می ۱۱ (Xiaomi Mi 11)  و گوشی شیائومی می میکس ۴ (Mi Mix 4 Xiaomi) از این کیفیت دوربین برخوردار هستند که آن‌ها را نیز در مجموعه‌ی یکی از بهترین گوشی شیائومی برای عکاسی قرار می‌دهد.

نباید فراموش کرد که این گوشی‌های شیائومی، علاوه‌بر بالا بودن کیفیت از بهترین پردازنده‌های کوالکام نیز برخوردارند. اسنپدراگون ۸۶۵ برای گوشی‌های سری شیائومی می ۱۰ تی پرو و می ۱۰ تی، کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ برای گوشی شیائومی می ۱۱ و کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸+ برای گوشی‌ شیائومی می میکس ۴، آن‌ها را به یکی از بهترین پرچم داران گوشی شیائومی تبدیل کرده است.

گوشی شیائومی می میکس ۴

اما بهترین پردازنده در گوشی ‌های شیائومی تنها مختص به گوشی‌های بالارده‌ی این برند چینی نیست و برای داشتن بهترین گوشی شیائومی با قیمت مناسب نیز می‌توان به دسته‌ها‌ی گوشی شیائومی پوکو و یا گوشی شیائومی ردمی ها نیز مراجعه کرد. پیش از معرفی نمونه‌هایی از این دو مجموعه در جدول زیر به ویژگی‌هایی مهم از پرفروش ترین گوشی شیائومی می‌پردازیم از مجموعه‌ “می” می‌پردازیم تا دلیل تبدیل آن‌ها به بهترین گوشی شیائومی از نظر کاربران مشخص گردد.

جدول مشخصات پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی سری می

پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی

اگر به دنبال بهترین مدل گوشی شیائومی برای بازی هستید، پوکوها انتخاب مناسبی هستند!

گوشی شیائومی پوکو امروزه یکی از بهترین مدل گوشی شیائومی برای گیمرها تعریف می‌شود. چراکه روان بودن صفحه و استفاده از پردازنده‌ی قوی در این گوشی‌ها پوکو‌ها را در مجموعه‌ی بهترین مدل گوشی شیائومی برای گیمرها قرار می‌دهد . برای مثال جدیدترین گوشی شیائومی پوکو با نام شیائومی پوکو اف ۳ (Xiaomi POCO F3) با پردازنده‌ی کوالکام اسنپدراگون ۸۷۰ و نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز، تجربه‌ای بی‌نظیر در بازی برای کاربر می‌سازد. یا گوشی شیائومی پوکو ایکس ۳ پرو (Xiaomi POCO X3 Pro) با ۶۰۰۰mAh باتری، یکی از بهترین باتری در گوشی های شیائومی را داراست.

گوشی شیائومی پوکو اف ۳

البته دوربین ۶۴MP گوشی شیائومی پوکو ایکس ۳ نیز کیفیت قابل قبولی برای کاربران دارد تا بتوانند با انتخاب این گوشی از مجموعه‌ی ارزان‌ترین گوشی شیائومی، هم کیفیت بالا، هم بهترین باطری در گوشی های شیائومی را تجربه کنند. در ادامه در جدولی بهترین مدل گوشی شیائومی پوکو که آن‌ها را در دسته‌ی گوشی‌ های اقتصادی قرار می‌دهد ذکر می‌گردند.

جدول مشخصات پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی سری پوکو

پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی

ردمی های شیائومی؛ یکه تاز در فروش

 پرفروش ترین گوشی شیائومی به طور معمول گوشی‌های شیائومی ردمی و یا زیرمجموعه‌ی آن‌ها شیائومی ردمی‌نوت‌ها شناخته می‌شوند. این تلفن‌های همراه با ترکیبی از پردازنده، باطری، ظرفیت و دوربین و غیره توانسته‌اند مانند پرچم داران ارزان قیمت شیائومی تلقی گردند. اما بهترین گوشی شیائومی از نظر کاربران یکی دیگر از عناوینی است که برای این میان‌رده‌های شیائومی در نظر گرفته می‌شود. برای مثال گوشی شیائومی ردمی ۱۰ (Xiaomi Redmi 10) جدیدترین گوشی شیائومی در میان رده هاست که با ۵۰۰۰mah ظرفیت باتری، پردازنده‌ی مدیا تک هلیو G88، دوربین ۴ گانه به یکی از بهترین گوشی های میان رده شیائومی بدل شده است. البته چنین ویژگی‌‎هایی در گوشی‌های ردمی شیائومی دور از ذهن نیست، چراکه این شرکت تولید گوشی هوشمند سعی دارد با بهترین گوشی شیائومی با قیمت مناسب و کارایی بالا، رضایت عموم را جلب نماید.

گوشی شیائومی ردمی ۱۰

برای مثال گوشی شیائومی  ردمی نوت ۸ با وجود چهار دوربین، پردازنده‌ی مدیاتک هلیو G85، ظرفیت باتری ۴۰۰۰ mAh پر فروش ترین گوشی شیائومی بوده که آن را به نسخه‌ی گوشی شیائومی ردمی نوت ۸ ۲۰۲۱ ارتقا داده است. در جدولی که در ادامه ملاحظه می‌‎کنید مشخصات کلی بهترین میان‌ رده های شیائومی با قیمت مناسب قرار داده شده‌اند.

گوشی شیائوم یردمی نوت ۸ ۲۰۲۱

جدول مشخصات پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی سری ردمی

پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی

پرفروش‌ترین گوشی‌های شیائومی در سال ۲۰۲۱

شیائومی همیشه در تلاش است بهترین گوشی اقتصادی و کاربردی را برای کاربران تولید کند. بر این اساس با قرار دادن تنوع در کیفیت دوربین گوشی‌ های شیائومی، بهترین پردازنده در گوشی های شیائومی نیازهای مخاطبان را برطرف می سازد. در جدولی که در ادامه می‌آید، بهترین گوشی های شیائومی ۲۰۲۱ که تاکنون از پر فروش ترین گوشی های شیائومی نیز بوده‌اند و نیز بهترین مدل گوشی شیائومی از نظر کاربران هستند، آورده شده است.

جدول مشخصات پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی در سال ۲۰۲۱

منابع

https://www.techradar.com/news/best-xiaomi-phones

https://www.mi.com/global

https://taskmiran.com/