شیائومی نام می را برای گوشی‌های برتر خود کنار می‌گذارد!

5
(1)

فروش بهترین گوشی های شیائومی و جدیدترین گوشی های شیائومی در بازارهای جهانی، علاقه‌مندان بسیاری برا به خود جلب نموده است. با توجه به آن‌که پرفروش ترین گوشی های شیائومی تاکنون بیشتر با نام شیائومی شناخته می‌شوند، این کمپانی قصد دارد از سه‌ماه‌ی سوم سال 2021 واژه‌ی “می” را از محصولات خویش حذف کند. سخنگوی شیائومی می‌گوید قرار است محصولات سری می از سه ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری، به سادگی خوانده شوند؛ همان‌گونه که همیشه در کشور سازنده یعنی چین، با نام شیائومی Xiaomi شناخته شده‌اند.

حذف می

تردیدهایی که برای حذف کلمه‌‌ی می وجود داشت!

نخستین دستگاه‌هایی که از این نام جدید بدون پسوند “می” در گوشی‌های شیائومی استفاده خواهند کرد، گوشی شیائومی میکس 4 (Xiaomi Mix 4) است و تبلت سری پد 5 است که به ترتیب به جای شیائومی می میکس 4 و شیائومی می پد 5 معرفی شدند. پس از آن‌که رونمایی از این محصول در 5 آگوست انجام شد، تردیدها در مورد برندسازی دوباره‌ی گوشی شیائومی ایجاد گشت؛ اما حدود 14 روز بعد بود که کمپانی شیائومی آن‌چه انتظار می‌رفت را تأیید کرد. بنابراین “شیائومی می” دیگر با نام “می” در بازار عرضه خواهد شد.

 سخنگوی شیائومی اعلام کرد که این تغییر و یکپارچه‌سازی در جهان، فواصل میان برند در بازارهای مناطق گوناگون، از بین خواهد برد. هرچند امکان دارد اثرگذاری این تغییر در تمام مناطق به خود اختصاص دهد؛ اما با شناسایی و معرفی برند جدید، دو مجموعه‌ی مشخص ردمی و شیائومی زیرمجموعه‌ای از برند مادر خواهند شد.

2021، سال به‌روزرسانی و تغییر شیائومی

در سال میلادی جاری، به روز رسانی دوباره‌ی لوگوی شیائومی انجام شد که این لوگو برای تمام محصولات شیائومی می و ردمی درنظرگرفته شده بود اکنون نیز نام‌گذاری سری محصولات با عناوین شیائومی و ردمی در کنار لوگوی جدید، نماینده‌ای تازه و همگام بامحیط زیست و تلفیق آن با هوش مصنوعی در محصولات هوشمند هستند. محصولات شیائومی بازنمودی از اوج تکنولوژی است و پیشنهاددهنده‌ی تجربه‌ای فوق‌العاده است. هدف این شرکت در ساخت گوشی های شیائومی ردمی و محصولات دیگر آن مانند پاوربانک شیائومی ردمی 10000mAh ایجاد خلاقیتی بزرگ با قیمت مناسب با هدف جذب کاربرانی جوان‌تر است.

نام فروشگاه‌های می به شیائومی تغییر خواهد کرد!

حذف می

پیش از این Xiaomi GM  تغییر تابلوهای فروشگاه می به فروشگاه شیائومی را تأیید کرده بود؛ اکنون نیز انتظار می‌رود در 15 سپتامبر که گوشی شیائومی می 11 تی(گوشی شیائومی 11 تی) که با شارژ سریع 120 وات و تراشه‌ای پرچم‌دار و صفحه نمایش 120 هرتز ارائه می‌شود، این تغییر نام در محصولات نیز مشاهده شود.

منبع :

https://www.gsmarena.com/xiaomi_officially_ditch_mi_branding-news-50645.php

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد رای‌ها: 1

هیچ رای داده نشده، اولین نفر باشید!